Атанас Терзийски и Георги Раев – държавни шампиони по борба, 7 медала за „Рилски”

Борците на „Рилски спортист” се завърнаха с общо седем отличия от държавното първенство по борба класически стил за момчета в Бургас /23-25 февруари/.
Републикански първенци станаха Атанас Терзийски в категория до 75 кг и Георги Раев, надвил на финала в категория до 85 кг съотборника си Иван Георгиев. Радослав Кърнолски спечели сребърно отличие в най-леката категория – до 35 кг. С бронз от столицата на Южното Черноморие пък се завърнаха Добрин Даркев /52 кг/, Ангел Чолев /75 кг/ и Валентин Валентинов /над 85 кг/.
С най-много шампиони – трима, завърши надпреварата тимът на „Оряхово”, а самоковският състав пък спечели най-много медали – 7, от всички участвали в шампионата клубове.