Култура, Новини, Обяви

Програма за Шестия национален фестивал на любителските театри „Театър без граници”

Шести национален фестивал на любителските театри „Театър без граници”
Самоков, читалище-паметник „Отец Паисий”

23 октомври, понеделник

11 ч. Формация „Медека” ат Вършец: „Френски меден месец” от Джони Мортимър и Браян Кук
14 ч. Сборен състав от читалищата в Горна Оряховица и Драганово: „Съмнително лице” от Бранислав Нушич
17.30 ч. Тържествено откриване
18 ч. Състав при читалището в Кортен: „Служботърсачи” по Иван Вазов

24 октомври, вторник

11 ч. Младежка школа при читалище „Искра” в Казанлък: „Една за всички, всички за една” по Недялко Йорданов
13.30 ч. Състав при читалището в гр. Левски: „Българи от старо време” по Любен Каравелов
16 ч. Колектив при читалище в Павликени: „Една калория нежност” от Георги Данаилов
18.30 ч. Състав при читалището в Дебелец: „Големанов” от Ст. Л. Костов

25 октомври, сряда

11 ч. Детска школа при читалище „Искра” в Казанлък: „Ваше въображение” от Албена Димова
14 ч. Състав при читалището в Ябланица: „Госпожа Министершата” от Бранислав Нушич
16.30 ч. Състав при читалището в Свищов: „Големите пари” от Алън Ейкборн
19 ч. Състав при читалище „Родолюбие” в Асеновград: „Младоженецът” от Емил Манов

26 октомври, четвъртък

11 ч. Състав при читалище „Родолюбие” в Асеновград: „Тримата мускетари” от Марк Рехелс
14 ч. Състав при читалището в Белене: „Двойки” от Миро Гавран
16.30 ч. Състав при читалището в Нова Загора: „Сако от велур” от Станислав Стратиев
19 ч. Общински театър – Раднево: „Тартюф” от Молиер

27 октомври, петък

11.30 ч. Школа „Чарли” от Пловдив: „Момини седенки” от Ваня Палипопова
13.30 ч. Състав при читалището в Долна Оряховица: „Луди пари” от Рей Куни
16 ч. Общински театър – Гълъбово: „Посещение на млада дама” от Зденек Подскалски
19 ч. Състав при читалището в Костинброд: „Последната нощ на Сократ” от Стефан Цанев

28 октомври, събота

10 ч. Формация при читалището в Костинброд: „Не те познавам вече” от Алдо де Бенедети
12 ч. Театрална работилница „Мариан Бачев и Аркадия Фюжън Арт” в София: „Филмирана провинция” по текстове на Чудомир
14 ч. Трупа при читалището в Козлодуй: „Хотел „Вавилон” от Миро Гавран
16 ч. Ученическо арт студио от Лом: „Плесницата” по Камен Зидаров
19 ч. Церемония по награждаване и закриване на фестивала

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*