„Рилец” /Говедарци/ се препъна в „Спортист” /Нови хан/

Първо равенство в шампионата на Областната футболна група София-Изток записа „Рилец” /Говедарци/. Воденият от Димчо Маринов отбор завърши 1:1 със „Спортист” /Нови хан/ в двубой от 9-ия кръг на първенството, състоял се на 5 ноември, неделя, на стадиона в Елин Пелин. Символичните гости откриха резултата след точно изпълнена дузпа от щатния си голмайстор Краси Вардаров. Състезателите на Нови хан стигнаха до ремито в последната минута на първата част, след изпълнение на ъглов удар. През второто полувреме мачът се игра пред вратата на „Спортист”, но нападателите на „Рилец” така и не намериха начин да отбележат втори гол и пропуснаха отлична възможност да запишат пета поредна победа.
Точката остави говедарчани на 4-о място в класирането с актив от 16 пункта, докато „Спортист” продължава да заема 7-ата позиция с 10 т.
В последния си двубой от есенния дял на шампионата „Рилец” приема „Ракитин” /Трудовец/ в събота, 11 ноември, от 14 ч.