„Гранит” не успя да спре „Левски” /ДБ/ – 1:2

Снимка: Любомир Кузев

Лидерът в Източната „А” областна група „Левски” /Долна баня/ надигра трудно с 2:1 „Гранит” /Широки дол/ в среща от 9-ия кръг на първенството. На култовия стадион „Корията” домакините започнаха ударно и в 24-ата минута откриха резултата чрез Цветан Цветанов след разбъркване в наказателното поле на долнобанци.
След почивката играта отново бе напориста, на приливи и отливи, с интересни положения и пред двете врати, а и с удари в гредите. С попадения на Александър Спасов в 50-ата и 72-ата мин. „Левски” стигна до успеха.
„Две индивидуални грешки ни отнеха победата. Момчетата се бориха здраво, дадоха всичко от себе си, но нямаха късмет”, разочарован бе след края на срещата президентът на „Гранит” Пламен Кривошиев.
В следващия кръг тимът, воден от Красимир Субев, гостува на „Локомотив” /Вакарел/. Мачът е на 17 ноември, събота, от 14 ч.