Иван Дупаров – шампион по борба за деца, сребро и бронз за Венцислав Яньов и Антонио Тахов

Три медала – златен, сребърен и бронзов, спечелиха състезателите на „Рилски спортист” от държавното първенство по борба класически стил за деца, състояло се на 16 и 17 март в Горна Оряховица.
Иван Дупаров стана републикански шампион в конкуренцията на още 18 състезатели във втората най-малка категория – до 32 кг. Венцислав Яньов също стигна до среща за титлата, но в крайна сметка завърши втори в кат. до 53 кг, в която участваха общо 26 борци. Антонио Тахов пък се окичи с бронза при 73-килограмовите, където стартираха общо 14 състезатели.
Още двама наши борци бяха близо до разпределението на отличията. Спас Петров и Емил Валентинов се класираха пети съответно при 47- и 59-килограмовите участници.