Наказателната акция на Коко Аджов във Втора лига продължава

Самоковският нападател на столичния „Септември“ Костадин Аджов не спира да бележи във втория ешелон на родния футбол. Таранът влезе на полувремето при разгромната домакинска победа за своя тим над друг столичен състав – „Царско село“, с 3:0 в събота, 29 октомври, и оправда доверието на треньора Николай Митов, като оформи крайния резултат с две ефективни попадения.
Малко след влизането си в игра Коко открадна топката от противников бранител, преодоля хладнокръвно вратаря на „Царско село“ и реализира първия си гол в срещата. В 57-ата мин. Аджов промуши топката зад гостуващия страж за втори път и оформи крайния резултат – 3:0.
Спечелените три точки позволиха на септемврийци отново да влязат в челната тройка с 21 т., колкото има и четвъртия „ЦСКА-София 2“. Един пункт повече пък имат лидерите „Етър“ /Велико Търново/ и „Созопол“.