„Рилски атлет” на 4-о място в страната

Щафетата на девойките под 16 г. на клуба по лека атлетика „Рилски атлет” с треньор Костадин Чифлиджанов остана на косъм от място в челната тройка на националния шампионат в зала „Добротица” в Добрич. На 2 февруари самоковският квартет в лицето на Габриела Попйорданова, Драгомира Христова, Изабел Крамарска и Вивиан Кръстева завърши на четвърто място с време 1:55.25 мин. състезанието на 4 х 200 м гладко бягане. Изоставането на нашите момичета от третото място, което бе заето от атлетките на „Супер спорт” /Варна/ бе нищожно – едва 46 стотни! Първи и втори пък се наредиха съответно квартетите на „Локомотив” /Пловдив/ и домакините от „Добруджа”.
Зад нашата четворка обаче останаха щафетите на ЦСКА, Сливен, Бургас, Плевен, Русе, Варна, Монтана и др.
„Рилски атлет” приключи участието си в първенството с два златни медала в трибоя за момичета до 14 г. /Изабел Крамарска/ и скока на дължина при момичетата до 16 г. /Вивиан Кръстева/, както и с бронзово отличие в трибоя за момчета до 14 г. /Димитър Тосков/.