0:2 в Разлог, днес – дерби с „Оборище” на ст. „Искър”

Седма загуба в Югозападната „В” група допусна „Рилски спортист”. Възпитаниците на Петър Аджов паднаха с 0:2 от „Пирин” на негостоприемния стадион в Разлог. Двубоят се игра в сряда, на 4 април, при непрестанен дъжд.
Попаденията за победителите отбелязаха Шуманов още в първата минута и Александър Дюлгеров след половин час игра.
През второто полувреме самоковци се опитаха да стигнат поне до почетен гол, но нямаха късмет в завършващия удар.
Поражението в пиринския град не се отрази на класирането на „Рилски”. Тимът ни запази третата си позиция с актив от 48 точки, една повече от следващия го по петите състав на „Оборище” /Панагюрище/.
Именно двата отбора се изправят един срещу друг в пряк сблъсък за място в тройката в следващия кръг. Дуелът е на 8 април, неделя, от 16 ч. на ст. „Искър”.
„Рилецо” загуби есенния двубой в Панагюрище с 1:3, след като реферът отмени два гола на нашите заради съмнителни засади.

12. Костинброд 25:31 29
13. Миньор /БД/ 30:43 29
14. Витоша /ДД/ 24:42 25
15. Септември 21:43 22
16. Стр. слава 27:50 20
17. Левски /ЕП/ 18:55 15
18. ОФК Хебър 39:43 0
19. Хебър 14:101 -3