Георги Ганджулов отново над всички на трибой в третия кръг на „А1 атлетика за младежи” в София

На стадиона на НСА в София на 23 септември се състоя третият кръг – трибой за момчета и момичета до 14 г., за наградите на „А1”.
Състезателят на клуб „Рилски атлет“ Георги Ганджулов отново спечели първото място и завоюва златния медал. Резултатите му в отделните дисциплини бяха: 60 м – 7.5 сек., скок дължина – 5.00 м, 800 м – 2.27 мин. Той е и водач във временното класиране. Ганджулов е и държавен шампион на трибой в зала и вицешампион на четирибой на открито.
При момичетата Любомира Лазарова се класира 11-а, Таня Георгиева – 17-а, а Ивана Разложка – 19-а.
Наградите бяха връчени от главния секретар на Министерството на младежта и спорта Асен Марков.
Следващият четвърти кръг от тази верига ще се състои на 20 октомври в Луковит. В това състезание ще участва и най-сериозният сълерник на Ганджулов за тази година – Лъчезар Вълчев от „Лудогорец“ /Разград/.