Драма и висок адреналин на турнира по футбол на малки врати

Джийзъсите

Почитателите на футбола в града ни имаха възможност да се насладят на атрактивни отигравания по време на турнира на малки вратички, проведен през уикенда на игрището в двора на Спортното училище.
10 отбора бяха разделени в две групи, а първите два тима от всяка продължиха на полуфиналите. Там пък цареше абсолютно равенство – и двата полуфинала се решиха след изпълнение на дузпи. При тях по-здрави нерви извадиха футболистите на “Джийзъсите” и “Резервна гума”, които се класираха за големия финал. В него, след равностойно първо полувреме, “Джийзъсите” успяха да реализират три безответни гола през втората част чрез Адриан Георгиев, Йордан Николов и Димитър Тосков и по този начин спечелиха купата с категоричното 3:0.
В спора за бронза “Аспарух” надделя със същия резултат над сборния тим на Злокучане и Драгушиново – “Победа”. Загубилите имаха малшанса да си вкарат автогол през втората част, а влезлият със свежи сили Боби Банков ги наказа на два пъти след това.
Победителите бяха наградени от кмета Владимир Георгиев, общинския съветник инж. Венцислав Тодоров и гл. експерт „Връзки с обществеността” в Общината Веска Тодорова.
Шампионатът премина под патронажа на Общината и бе посветен на празника на града ни. Любезна подкрепа оказаха домакините от спортния комплекс с ръководител Георги Георгиев.
Като главен съдия на турнира пък се изяви Милчо Шуманов.
“Джийзъсите”: Адриан Георгиев, Борислав Трилев, Васил Вардаров, Веселин Брейчев, Димитър Аличков, Димитър Тосков, Йордан Николов, Никола Бойчев, Николай Георгиев, Пламен Субев.

Кметът Владимир Георгиев връчи купата на Йордан Николов, капитан на отбора-победител