Новини, Спорт

Закриваме сезона на 27-и на ст. “Искър”

Наглед лесен мач очаква „Рилски спортист” в неделя, на 27 ноември. От 14 ч. на ст. „Искър” нашите приемат „Витоша” /Долна Диканя/ в среща от 18-ия, последен кръг от есенния полусезон на Югозападната „В” група.
Момчетата ни се намират в чудесна серия от 9 мача без загуба и вече 430 минути не са допускали гол. Гостите от Радомирско пък са 14-и, в последния кръг те бяха разгромени у дома от ОФК „Хебър” /Пазарджик/ с 4:0. Разбира се, в предстоящия двубой не бива да се допуска и никакво подценяване.
Вземат ли победата срещу диканчани, възпитаниците на Петър Аджов със сигурност ще зимуват на четвърто място. Активът на “Рилски” до момента е 32 точки, набрани от 10 победи и 2 равни мача. Лидер в групата е „Пирин” /Разлог/ с 44 пункта.