„Звездец” /Горна Малина/ спря похода на „Рилец” /Говедарци/ в Областната футболна група София-изток

Любомир Джамбазов /в бяло-черен екип/ преследва играч на „Звездец”. Снимка: Киро Киров, www.football24.bg

Отборът на „Рилец” загуби първи точки в първенството на Областната футболна група София-изток. Говедарчани завършиха наравно 0:0 при гостуването си на „Звездец” в Горна Малина на 29 септември. Васил Драганов пропусна изгодно положение в средата на първото полувреме, а през втората част удар с глава на Ивайло Райчев-Блаже бе отразен от вратаря на домакините.
От другата страна опасностите пред вратаря Венцислав Зографски пък почти липсваха благодарение на стабилната игра на тима в защитен план. Това бе трети двубой от началото на шампионата, а „Рилец” е допуснал едва един гол във вратата си. Възпитаниците на Георги Кацарски продължават да са в челото на дивизията с голова разлика 3:1 и актив от 7 точки. В следващия кръг говедарчани приемат състава на „Мирково”.