Новини, Политика

Кандидати за кметове в селата

Алино

Борислав  Брейчев /БСП/, Марияна Чалъкова-Христова /ГЕРБ/, Николай Дойнов /Реформаторски блок/

Бели Искър

Александър Георгиев /Реф. блок/, Влади Владимиров /Българска радикална левица/, Димитринка Грозданова /БДЦ-ВМРО/, Димитър Димитров /ГЕРБ/, Крум Георгиев /БСП/

Белчин

Венета Балабанова /БСП/, Кирил Върбев /Нова алтернатива/, Маргаритка Кръстева /ГЕРБ/, Стоян Васев /Реф. блок/

Говедарци

Бойчо Шуманов /ОБТ „Български лейбъристи”/, Георги Шуманов /Инициативен комитет/, Мариянка Вучова /БДЦ-ВМРО/, Светла Ашкова /ГЕРБ/, Юлияна Стоянова /БСП/

Горни Окол

Мая Стоянова /БСП/, Миглена Стамболийска /ОБТ „Български лейбъристи”/, Стоян Кръстев /ГЕРБ/

Гуцал 

Иван Борисов /БСП/, Стоян Йорданов /Реф. блок/

Доспей

Иван Димов /Реф. блок/, Иван Прасков /АБВ/, Николай Вуков /БСП/, Николай Гешев /ГЕРБ/

Драгушиново

Веселин Крумов /ОБТ „Български лейбъристи”/, Георги Хаджийски /Зелените/, Иван Кьосев /Реф. блок/, Мариана Златева /БСП/, Петър Скробански /БДЦ-ВМРО/, Стефан Домишляров /ГЕРБ/

Злокучане

Йордан Йорданов /Реф. блок/, Йордан Милошев /ГЕРБ/, Кристиан Здравков /БСП/, Митко Манолов /ОБТ „Български лейбъристи”/, Огнян Гюров /БДЦ-ВМРО/

Клисура

Елена Симонова /БСП/, Иван Пенов /ГЕРБ/, Огнян Матиканов /Атака/, Силвия Чучукова /БДЦ-ВМРО/

Ковачевци

Васил Дойчинов /БСП/, /Йорданка Бекярова /ОБТ „Български лейбъристи”/, Ягодинка Войчева /Инициативен комитет/

Маджаре

Елка Д. Златева /Обединена социалдемокрация/, Елка Ил. Златева /Реф. блок/, Иван Марков /БСП/, Христо Бакрачев /ГЕРБ/

Мала църква

Ивайло Петров /БСП/, Иван Ненков /ГЕРБ/

Марица

Николай Василев /БСП/, Теменужка Димитрова /ГЕРБ/

Поповяне

Елена Михайлова /БДЦ-ВМРО/, Йордан Доганов /БСП/, Людмил Трендафилов /ГЕРБ/, Мирослава Карабельова /ОБТ „Български лейбъристи”/

Продановци

Борислав Стаменов /БДЦ-ВМРО/, Васил Керефейн /Обединена социалдемокрация/, Емилия Драганова /ГЕРБ/, Янко Сираков /БСП/

Радуил

Василка Атанасова /БСП/, Любомир Димитров /ГЕРБ/

Райово

Васил Балабанов /Обединени социалдемократи/, Васил Васов /ОБТ „Български лейбъристи”/

Рельово

Васил Парлапански /Зелените/, Йордан Клещанов /БСП/, Лидия Дюлгерова /БДЦ-ВМРО/, Марияна Трохарова /ГЕРБ/, Светла Иванова /Реф. блок/

Шипочан

Здравко Пенев /БСП/

Широки дол

Ангел Груев /Атака/, Борислав Зеленков /ОБТ „Български лейбъристи”/, Георги Терзийски /БДЦ-ВМРО/, Илия Илиев /Нова алтернатива/, Илия Ръкльов /ГЕРБ/, Роза Терзийска /Реф. блок/

Ярлово

Василка Механджийска /”Българската пролет”/, Васил Миленов /БСП/, Стойко Механджийски /ОБТ „Български лейбъристи”/

Заб. В Долни Окол и Ново село няма да се избират кметове, а ще бъдат назначени впоследствие кметски наместници, тъй като тези две села имат по по-малко от 100 жители.

Leave a Reply