Пътуване до фараоните – част II
Поне веднъж в живота си мюсюлманите трябва да посетят тези свети места и да се поклонят пред тях. В такъв случай върху главите им се [още…]
Поне веднъж в живота си мюсюлманите трябва да посетят тези свети места и да се поклонят пред тях. В такъв случай върху главите им се [още…]
Александър Кондоферски Мюнхен Нашето пътешествие до Египет започва на 16 януари 2010 г. на летището в Мюнхен. Цецка, Таня, Надя и аз в 6,30 ч. [още…]
Ръководството на „МБАЛ-Самоков” ЕООД изразява сърдечно своята благодарност на “ЛИДЛ България ЕООД ЕНДКО” КД и ОС на БЧК – София за направеното дарение от: . [още…]
– В памет на Хрим Христовски „Бяхме! И сме! А поезията е жива” – това е един от автографите, с които Хрим ми е подарил [още…]
В читалището на Говедарци на 1 ноември учениците от училище “Димчо Дебелянов” представиха програма по случай Деня на будителите. Учителите се бяха добре постарали при [още…]
По случай Деня на народните будители учениците от ОУ “Димчо Дебелянов” в Говедарци поканиха родителите си в самия ден вечерта в читалище “Христо Ботев” в [още…]
Втори ноември – патронният празник на СОУ „Отец Паисий” – започна в слънчевия ден с полагане на цветя пред паметника на патрона в двора на [още…]
Читалище “Младост-2003 г.” си е поставило задача да търси хора – съвременни будители, за да може младото поколение, децата, да знаят чии последователи са. По [още…]
По покана на туристическо дружество „Калабак” от Петрич група от самоковското дружество “Рилски турист” участва в тридневния традиционен Празник на кестените в южния град. Домакините [още…]
Има особени индивиди, ерудити в своята област, на които от Бога им е дадена дарба да вършат перфектно, с особена лекота, своите професионални задължения. Един [още…]
На красотата в Лаго рязко контрастират няколко купчини боклук. Изхвърляни са вероятно с камиони и други автомобили. Не можаха ли тези хора да изхвърлят боклука [още…]
Ако властта беше само усмивка, бих избрал усмивката на г-н Плевнелиев и г-жа Попова. Това е усмивката на двама безпомощни, объркани, не на мястото си [още…]
Ние, членовете на секционна избирателна комисия № 49 от с. Клисура изказваме искрена благодарност на Общинската избирателна комисия и нейния председател Пламен Механджийски, на Полина [още…]
Във връзка с належащия ремонт на ул. “Грънчар” на 31 март 2011 г. с вх. № 2600-186 бе подадена жалба от името на фирмите и [още…]
Идват избори. „Радост голяма” за целокупния български страдалчески народ. Сега му е времето, Българино, да понамажем от политиците. Я някой кибрит с образа на народните [още…]