„Левски” /Долна баня/ победи „Спартак” в Самоков

Фк „Левски – 2007” /Долна баня/ гостува в седмия кръг на есенния дял на първенството в „А” Областната футболна група – Изток на състава на „Спартак” /Самоков/. Срещата се игра на помощното игрище на ст. „Искър”.
Младите долнобански футболисти бяха по-добрият състав и за по-малко от 20 минути от началото на мача си осигуриха предимство от два гола /7 и 18 мин./, чийто автор бе Владислав Манолов. През второто полувреме домакините намалиха резултата, но след това пък гостите пропуснаха дузпа. След пропуски на състезателите и от двата тима и добра игра на вратаря на долнобанци Калоян Христов срещата завърши 1:2.
С тази победа „Левски” има вече в актива си 5 победи, 2 загуби, голова разлика 18:9 и 15 точки, като запазва мястото си в призовата тройка.
В следващия кръг – на 3 ноември, събота, от 14 ч. футболистите на Долна баня приемат отбора на „Рилец” /Говедарци/. До края на есенния дял от първенството остават 4 кръга.