„Левски” /Долна баня/ продължава с победите

Победният ход на „Левски-2007” /Дб/ в края на есенния дял на първенството в Източната областна футболна група продължава. В последния си за полусезона домакински мач долнобанци, които са първи във временното класиране, победиха с 3:1 съседите от ЖСК – Ихтиман, заемащи десетото място.
Резултатът бе открит още в 7-та минута от домакините с гол на Николай Атанасов. Само две минути по-късно Заприн Ботев от гостите възстанови равенството. Малко преди края на първото полувреме синьо-белите отново излязоха напред с попадение на Илиян Свиленов.
И през вторите 45 минути домакините бяха по-добрият отбор на терена и с гол на капитана Николай Станчев в 62-та мин. левскарите затвърдиха поредната си победа.
Така след предпоследния кръг в първенството „Левски” /Дб/ отново е едноличен лидер в групата с 8 победи, 2 загуби, голова разлика 23:12 и 24 точки.
В последния 11-и кръг от есенния дял „Левски” гостува на своя съименник „Левски” /Елин Пелин/.