Малките футболисти блеснаха с две победи

Детският отбор на “Рилски спортист”, който се подвизава под името Русия на шампионата “Футбол 7” в столицата, постигна две зрелищни победи и продължава в следващата фаза на надпреварата.
На “европейското” край Аерогара София нашите момчета първо надиграха Англия с 4:1, а след това биха драматично с 3:2 и състава на Словакия. Срещу “англичаните” с две попадения се отличи голмайсторът Теодор Христов, а по един гол добавиха Лъчезар Богданов и Мартин Соколов.
В двубоя със “словаците” пък тимът ни осъществи истински обрат, като след 0:2 стигна до запомнящ се успех с 3:2. Точен на два пъти бе Лъчо Богданов, разписа се и Теди Христов.
В последния си мач от груповата фаза Русия ще има за съперник Уелс. Дуелът е в понеделник, 20 юни. Според регламента на турнира срещите се играят в три полувремена от по 15 минути.