Малчуганите от школата на Д. Маринов разбиха „Марек” с 4:1

Снимка: Албена Тотева

Малките футболисти от школата на бившия капитан на „Рилски спортист” Димчо Маринов продължават победния си ход. Този път глава пред тях преклониха връстниците им от „Марек” /Дупница/ – 4:1.
Регионалното дерби започна по-добре за дупничани, които откриха резултата още в 9-ата мин. Три минути по-късно Любослав Николов отбеляза красив гол с глава и изравни. Още в следващата атака щатният голмайстор на „Рилски” Петър Войнов изведе своя отбор до пълен обрат в срещата – 2:1.
Третият гол за нашите падна куриозно. Вратарят ни, Иван Христов, ритна силно топката към противниковата врата, тя тупна пред стража на „Марек” и го прехвърли – 3:1. Последното попадение в мача – през второто полувреме, бе дело отново на П. Войнов.

Иван Христов
ученик в IV клас в ОУ „Св. св. Кирил и Методий”, вратар на малката група на отбора