„Надежда” /Доброславци/ нанесе първа загуба на „Рилски спортист” с гол от фаул в 90-ата минута

Футболният „Рилски спортист” загуби с 0:1 от „Надежда” /Доброславци/ в поредната си проверка преди началото на пролетния полусезон в Югозападната Трета лига. Мачът се игра на стадион „Локомотив” в София на 9 февруари. Единственото попадение падна в последните минути на срещата, когато играч на „Надежда” разпечата вратата на самоковци с отлично изпълнен пряк свободен удар. Това бе първа загуба за „Рилски” в зимната подготовка, както и първи двубой, в който възпитаниците на треньора Петър Аджов не успяват да вкарат гол. Това обаче си има логично обяснение, тъй като трите основни единици в предни позиции не бяха на разположение за двубоя. Срещата пропуснаха плеймейкърът Ивайло Захариев-Пиф и двамата нападатели Костадин Аджов и Петко Петков, както и други основни единици в нашия състав.