ПОНЕДЕЛНИК – 23 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Музика |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 16 еп. |
повторение |
09:45 |
Две съдби – 11 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Като огън и лед – 79 еп. |
повторение |
11:50 |
Багрите на българското 751 |
|
12:20 |
Музика |
|
12:30 |
Огледало за родители – 2 еп. |
|
13:00 |
Игр. филм: Изтребителите |
|
14:25 |
Тема |
|
14:55 |
Подбрахме за вас |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Две съдби – 12 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 80 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Истинският Родриго – 17 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Тъмната страна на Слънцето |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ВТОРНИК – 24 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 17 еп. |
повторение |
09:45 |
Хора и сенки – 1 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Като огън и лед – 80 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Конкорд |
|
14:30 |
Фолклорна трапеза 567 |
|
15:30 |
Огледало за родители – 2 еп. |
|
16:00 |
Хора и сенки – 2 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 81 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Световно фолклорно изкуство 380 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Истинският Родриго – 18 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Безбожник |
|
23:35 |
Новини |
повторение |
23:45 |
Тема |
повторение |
00:15 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СРЯДА – 25 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 18 еп. |
повторение |
09:45 |
Празник на музеите /док. филм/ |
|
10:15 |
Огледало за родители – 2 еп. |
|
10:45 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Като огън и лед – 81 еп. |
повторение |
11:50 |
Световно фолклорно изкуство 380 |
|
12:20 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Питон |
|
14:35 |
Подбрахме за вас |
|
16:20 |
Информационен блок |
|
16:30 |
Копенхаген /док. филм/ |
|
16:55 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 82 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Истинският Родриго – 19 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Елитна част |
|
23:50 |
Новини |
повторение |
00:00 |
Световно фолклорно изкуство 380 |
|
00:30 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ЧЕТВЪРТЪК – 26 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 19 еп. |
повторение |
09:45 |
Две съдби – 12 еп. |
|
10:35 |
Музика |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Като огън и лед – 82 еп. |
повторение |
11:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Подводен ад |
|
14:25 |
Световно фолклорно изкуство 380 |
|
14:55 |
Подбрахме за вас |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Две съдби – 13 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 83 еп. |
|
18:00 |
Тв компас /реклами, обяви/ |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Багрите на българското 752 |
|
19:10 |
Детски свят |
|
20:30 |
Тв компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Истинският Родриго – 20 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Тайни планове |
|
23:25 |
Новини |
повторение |
23:35 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
ПЕТЪК – 27 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 20 еп. |
повторение |
09:45 |
Хора и сенки – 2 еп. |
|
10:35 |
Сентенции/ Любопитно |
|
10:50 |
Информационен блок |
|
11:00 |
Като огън и лед – 83 еп. |
повторение |
11:50 |
Фолклорна трапеза 567 |
|
12:50 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Къща капан 1 и 2 |
|
14:55 |
Подбрахме за вас |
|
15:50 |
Информационен блок |
|
16:00 |
Хора и сенки – 3 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 84 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Новини |
|
18:40 |
Тв шампионат по фолклор 2 |
|
19:40 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Новини |
повторение |
21:10 |
Истинският Родриго – 21 еп. |
|
21:55 |
Игр. филм: Максимална сигурност |
|
23:20 |
Новини |
повторение |
23:30 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
СЪБОТА – 28 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Новини |
повторение |
08:40 |
Музика |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 21 еп. |
повторение |
09:45 |
Катаклизми за милиарди – 4 еп. |
|
10:35 |
Огледало за родители – 3 еп. |
|
11:00 |
Като огън и лед – 84 еп. |
повторение |
11:50 |
Апостолът на бълг. нар. песен /док.филм/ |
|
12:25 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Любов в СССР |
|
14:25 |
Багрите на българското 752 |
|
14:55 |
Музика |
|
15:00 |
Тв шампионат по фолклор 2 |
|
16:00 |
Катаклизми за милиарди – 5 еп. |
|
16:50 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 85 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Тема |
|
19:00 |
Фолклорна трапеза 568 |
|
20:00 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Истинският Родриго – 22 еп. |
|
21:45 |
Игр. филм: Сделка с дявола |
|
23:10 |
Багрите на българското 752 |
|
23:40 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
НЕДЕЛЯ – 29 ноември |
||
Час |
Предаване |
Забележки |
06:30 |
Релакс |
|
08:30 |
Тема |
|
09:00 |
Истинският Родриго – 22 еп. |
повторение |
09:45 |
Катаклизми за милиарди – 5 еп. |
|
10:35 |
Сентенции/ Любопитно |
|
11:00 |
Като огън и лед – 85 еп. |
повторение |
11:50 |
Казано е: Хилда Казасян |
|
12:15 |
Света гора и самоковската следа /док. ф./ |
|
12:55 |
Музика |
|
13:00 |
Игр. филм: Двоен изстрел |
|
14:40 |
Подбрахме за вас |
|
16:00 |
Нострадамус – истината /док. филм/ |
|
16:45 |
Сентенции/ Любопитно |
|
17:10 |
Като огън и лед – 86 еп. |
|
18:00 |
Телевизионен компас |
|
18:30 |
Огледало за родители – 3 еп. |
|
19:00 |
Китка здравец от Рила /с. Алино/ |
|
19:35 |
Детски свят |
|
20:30 |
Телевизионен компас |
|
21:00 |
Истинският Родриго – 23 еп. |
|
21:45 |
Игр. филм: Малката Москва |
|
23:40 |
Фолклорна трапеза 568 |
|
00:40 |
Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти |
|
+ There are no comments
Add yours