Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 1 март

ПОНЕДЕЛНИК – 23 февруари

Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 9 еп. повторение
09:50 Музеите на Америка – 12 еп.
10:15 Песни за душата 703
10:45 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 104 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Поглед от върха
13:10 Тема
13:40 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Екскурзия в Египет
16:30 Музеите на Америка – 13 еп.
16:55 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 105 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 703
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Сер. филм: Обща медицина – 10 еп.
22:10 Игр. филм: Ругантино
23:55 Новини
00:05 Спортен обзор
00:15 Фолклорна трапеза 291
01:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ВТОРНИК – 24 февруари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 10 еп. повторение
09:50 Съдия Ейми – 14 еп.
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 105 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Силата на урагана
13:15 Багрите на българското 487
13:45 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Самата невинност
16:35 Съдия Ейми – 15 еп.
17:20 Дивият ангел – 106 еп.
18:05 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 104
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Обща медицина – 11 еп.
22:00 Игр. филм: Понтормо
23:40 Новини
23:50 Тема
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
СРЯДА – 25 февруари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 11 еп. повторение
09:50 С приятел до теб /нп филм/
10:10 Световно фолклорно изкуство 104
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 106 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Лека нощ, дами и господа
13:40 Фолклорна трапеза 291
14:40 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Блондинката в Пекин
16:20 По стъпките на кралете /док. филм/
16:40 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 107 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 744
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Обща медицина – 12 еп.
22:00 Игр. филм: Куриер
23:25 Новини
23:35 Песни за душата 703
00:05 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ЧЕТВЪРТЪК – 26 февруари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 12 еп. повторение
09:50 Музеите на Америка – 13 еп.
10:15 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 107 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Бандата на Кели
13:30 Балкан фолк 744
14:10 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Фирмата
16:10 Музеите на Америка – 14 еп.
16:35 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 108 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 672
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Обща медицина – 13 еп.
22:00 Игр. филм: Моцарт и китът
23:30 Новини
23:40 Балкан фолк 744
00:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ПЕТЪК – 27 февруари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 13 еп. повторение
09:50 Съдия Ейми – 15 еп.
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 108 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Вуйчо Ваньо
13:25 Световно фолклорно изкуство 104
13:55 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Железният триъгълник
16:30 Съдия Ейми – 16 еп.
17:15 Дивият ангел – 109 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 488
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Обща медицина – 14 еп.
22:00 Игр. филм: Едисън
23:30 Новини
23:40 Изворче 672
00:10 Други + Фотоархив
СЪБОТА – 28 февруари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 14 еп. повторение
09:50 Сахара – 2 еп.
10:40 Песни за душата 704
11:10 Дивият ангел – 109 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Денят на пълнолунието
13:25 Да сме живи, да сме здрави 720
13:55 Трио „Тримата тенори” /50 г. „Самел 90”/
14:30 Игр. филм: Наследството на Ферамонти
16:25 Сахара – 3 еп.
17:15 Дивият ангел – 110 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 291
20:00 Да сме живи, да сме здрави 720
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сер. филм: Обща медицина – 15 еп.
21:50 Игр. филм: Молокай – островът на прокажените
23:45 Багрите на българското 488
00:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
НЕДЕЛЯ – 1 март
Час Предаване Забележки
08:30 Тема
09:00 Сер. филм: Обща медицина – 15 еп. повторение
09:50 Сахара – 3 еп.
10:40 Да сме живи, да сме здрави 721
11:10 Дивият ангел – 110 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Искам те мъртъв
13:25 Мисля, че оставих диря /док. филм/
14:20 Музика
14:30 Игр. филм: Обучението на феите
16:05 Сахара – 4 еп.
16:55 Сентенции/ Любопитно
17:15 Дивият ангел – 111 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Да сме живи, да сме здрави 721
19:30 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сер. филм: Обща медицина – 16 еп.
21:50 Игр. филм: Катин
23:50 Световно фолклорно изкуство 104
00:20 Други + Фотоархив

Leave a Reply