Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 1 ноември

ПОНЕДЕЛНИК – 26 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Жоакина – 45 еп.

повторение

09:50

Две съдби – 3 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 51 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Безразсъдни и диви

 

14:35

Тема

 

15:05

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Две съдби – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 52 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вангелия – 1 еп.

 

22:00

Игр. филм: Диаманти

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 27 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вангелия – 1 еп.

повторение

09:50

Платина – 15 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 52 еп.

повторение

11:50

Багрите на българското 748

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Злокобният

 

14:30

Фолклорна трапеза 564

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Платина – 16 еп.

 

16:50

Сентенции/Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 53 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 376

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вангелия – 2 еп.

 

22:00

Игр. филм: Удар под пояса

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Тема

повторение

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 28 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вангелия – 2 еп.

повторение

09:50

Лешоядите /док. филм/

 

10:15

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 53 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 376

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Тя е влюбена

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Островът на птиците: Кушадасъ /док. филм/

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 54 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вангелия – 3 еп.

 

22:00

Игр. филм: Новина номер едно

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 29 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вангелия – 3 еп.

повторение

09:50

Две съдби – 4 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 54 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Лас Вегас

 

14:40

Световно фолклорно изкуство 376

 

15:10

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Две съдби – 5 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 55 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 1

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вангелия – 4 еп.

 

22:00

Игр. филм: Плаващи пясъци

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Световно фолклорно изкуство 376

 

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

 

ПЕТЪК – 30 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вангелия – 4 еп.

повторение

09:50

Платина – 16 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 55 еп.

повторение

11:50

Тв шампионат по фолклор 1

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Алената смърт

 

14:30

Фолклорна трапеза 564

 

15:30

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Преселение – 1 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 56 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вангелия – 5 еп.

 

22:00

Игр. филм: Началото на ада

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 31 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вангелия – 5 еп.

повторение

09:50

Необикновени преживявания – 7 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Като огън и лед – 56 еп.

повторение

11:50

Мисля, че оставих диря /док. филм/

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Рябинов валс

 

14:40

Тв шампионат по фолклор 1

 

15:40

Музика

 

16:00

Необикновени преживявания – 8 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 57 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Вангелия – 6 еп.

 

21:50

Игр. филм: Между непознати

 

23:25

Премълчаното за войводата Мълчанков /док. ф./

 

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 1 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

 

09:00

Вангелия – 6 еп.

повторение

09:50

Необикновени преживявания – 8 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Като огън и лед – 57 еп.

повторение

11:50

Казано е: проф. Васил Инджев

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Критичен ход

 

14:35

Премълчаното за войводата Мълчанков /док. ф./

 

15:35

Подбрахме за вас

 

16:00

Необикновени преживявания – 9 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 58 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Премълчаното за войводата Мълчанков /док. ф./

 

19:30

Китка здравец от Рила /ФГ „Самокови”/

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Вангелия – 7 еп.

 

21:50

Игр. филм: Тортата

 

23:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply