Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 10 октомври

ПОНЕДЕЛНИК – 4 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 17 еп.

повторение

09:45

Харун Тазиев – 1 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 24 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 609

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Обрат на съдбата

 

14:35

Тема

 

15:05

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Харун Тазиев – 2 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 25 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 18 еп.

 

21:55

Игр. филм: Калас завинаги

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 5 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 18 еп.

повторение

09:45

Световни религии – 7 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 25 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Да си умреш от смях

 

14:45

Подбрахме за вас

 

16:00

Световни религии – 8 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Цената на славата – 26 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 421

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 19 еп.

 

21:55

Игр. филм: Ангел на страстта

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 6 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 19 еп.

повторение

09:45

Световни суперструктури:парите /док. филм/

 

10:30

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 26 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 421

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Кариера на убиец

 

13:55

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Младите хищници /док. филм/

 

17:10

Музика

 

17:15

Цената на славата – 27 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 20 еп.

 

21:55

Игр. филм: Хъни

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 7 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 20 еп.

повторение

09:45

Харун Тазиев – 2 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 27 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Кръгът

 

14:40

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Харун Тазиев – 3 еп.

 

17:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 28 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 21 еп.

 

21:55

Игр. филм: Ще умреш днес

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Световно фолклорно изкуство 421

 

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 8 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 21 еп.

повторение

09:45

Световни религии – 8 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 28 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ярост на пътя

 

14:40

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Вуйчото от Америка – 1 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 29 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 22 еп.

 

21:55

Игр. филм: Преднамерено действие

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 9 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 22 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Оперативен – 5 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 29 еп.

повторение

11:45

Изповедта на 1 самоковец-изобретател /д. филм/

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Филомена

 

14:40

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Журналист – 1 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 30 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 610

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 23 еп.

 

21:45

Игр. филм: Бикини на село

 

23:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 10 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Изумрудената огърлица – 23 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Журналист – 1 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 30 еп.

повторение

11:45

Портрети: Петко Димитров

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Туистър отмъщава

 

14:40

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Журналист – 2 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 31 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Николина Чакърдъкова /08.2006/

 

19:50

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 24 еп.

 

21:45

Игр. филм: Автошкола „Бикини”

 

23:15

Фолклорна трапеза 610

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply