Програмата на канал „Рила“ до неделя, 12 септември

ПОНЕДЕЛНИК – 6 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 139 еп.

повторение

09:45

Музеите на Америка – 17 и 18 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 116 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 605

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 2

 

14:30

Тема

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Музеите на Америка – 19 и 20 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 117 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 140 еп.

 

21:55

Игр. филм: Сляп хоризонт

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 7 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 140 еп.

повторение

09:45

Нежна революция – 3 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 117 еп.

повторение

11:50

Музика

 

12:25

На фокус семейството: Да пробваш или не

 

12:55

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 3

 

14:25

Фолклорна трапеза 605

 

15:25

Музика

 

16:00

Нежна революция – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:00

Информационен блок

 

17:10

Изгряващо слънце – 118 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 417

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 141 еп.

 

21:55

Игр. филм: Омъжената Дарси

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Тема

повторение

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 8 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 141 еп.

повторение

09:45

Това може да се случи утре /док. филм/

 

10:30

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Музика

 

11:00

Изгряващо слънце – 118 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 417

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 4

 

14:20

На фокус семейството: Да пробваш или не?

 

14:50

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

7 дни, които промениха Ню Орлиънс /док. филм/

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 119 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 142 еп.

 

21:55

Игр. филм: Среднощна жега

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 9 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 142 еп.

повторение

09:45

Музеите на Америка – 19 и 20 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 119 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Скаймастър

 

14:20

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Музеите на Америка – 21 и 22 еп.

 

17:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 120 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 143 еп.

 

21:55

Игр. филм: Пустинна луна

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 417

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 10 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 143 еп.

повторение

09:45

Нежна революция – 4 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 120 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Стари муцуни, нови коли

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Световни религии – 1 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 1 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 144 еп.

 

21:55

Игр. филм: Стрийптизьорки

 

23:15

Новини

повторение

23:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 11 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 144 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Арестант – 4 еп.

 

10:35

На фокус семейството: Помъдряваме заедно

 

11:05

Цената на славата – 1 еп.

повторение

11:50

Самоковски уникуми: Иван Близнев /д.ф./

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Куриер

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Арестант – 5 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 2 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 606

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Сладка тайна – 145 еп.

 

21:45

Игр. филм: Бог прощава, аз – не

 

23:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 12 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Сладка тайна – 145 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Арестант – 5 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 2 еп.

повторение

11:45

Портрети: Зафир Йончев

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Светът на Карла

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Арестант – 6 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 3 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

На фокус семейството: Помъдряваме заедно

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Сладка тайна – 146 еп.

 

21:45

Игр. филм: Белият тигър /руски/

 

23:35

Фолклорна трапеза 606

 

00:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*