Програмата на канал „Рила“ до неделя, 13 август

ПОНЕДЕЛНИК – 7 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

09:00

Любовен облог – 51 еп.

повторение

09:45

Слепец – 10 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 106 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 697

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Фадо

 

14:30

Тема

повторение

14:45

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Слепец – 11 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 107 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 52 еп.

 

21:55

Игр. филм: Белият тигър /руски/

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 8 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 52 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 10 еп.

 

10:30

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 107 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Моят най-добър приятел

 

14:30

Фолклорна трапеза 697

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Съдия Ейми – 11 еп.

 

17:15

Наричаха я Луна – 108 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 509

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 53 еп.

 

21:55

Игр. филм: Жената мечта

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Тема

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 9 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 53 еп.

повторение

09:45

Кръвни връзки /док. филм/

 

10:15

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 108 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 509

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Някой като Ходър

 

14:20

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Изкуството на дизайна /док. филм/

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 109 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 54 еп.

 

21:55

Игр. филм: Почти бременна

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 10 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 54 еп.

повторение

09:45

Слепец – 11 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 109 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Опасни приключения

 

14:25

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Слепец – 12 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 110 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 55 еп.

 

21:55

Игр. филм: За жълти стотинки

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Световно фолклорно изкуство 509

 

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 11 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 55 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 11 еп.

 

10:30

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 110 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Джентълмени с късмет

 

14:25

Световно фолклорно изкуство 509

 

14:55

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Съдия Ейми – 12 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 111 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 56 еп.

 

21:55

Игр. филм: Каспър – духовито начало

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 12 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 56 еп.

повторение

09:45

Обща медицина – 20 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Наричаха я Луна – 111 еп.

повторение

11:45

Англия /док. ф./

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Радиопирати

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Кървавата господарка – 1 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 112 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 698

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Любовен облог – 57 еп.

 

21:45

Игр. филм: Риби на сухо

 

23:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 13 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Любовен облог – 57 еп.

повторение

09:45

Кървавата господарка – 1 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Наричаха я Луна – 112 еп.

повторение

11:45

Група „Контрол” /08.2004 г./

 

12:10

Музика

 

12:30

Сестри Аджови /08.2005/

 

13:00

Игр. филм: Разбивачки на мъжки сърца

 

15:00

Подбрахме за вас

 

16:00

Кървавата господарка – 2 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 113 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Веселин Маринов /08.2005 г./

 

19:20

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Любовен облог – 58 еп.

 

21:45

Игр. филм: Веднъж в живота

 

23:30

Фолклорна трапеза 698

 

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*