Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 13 януари

ПОНЕДЕЛНИК – 7 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 97 еп. повторение
09:45 Ексцентриците – 1 еп.
10:10 Да сме живи, да сме здрави 619
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 145 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Камуфлаж
13:20 Тема
13:50 Да сме живи, да сме здрави 619
14:20 Музика
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Тайната на инките
16:35 Ексцентриците – 2 еп.
17:00 Информационен блок
17:15 Страници от живота – 146 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Да сме живи, да сме здрави 619
19:20 Детски свят
20:00 Песни за душата 601
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Да срещнеш приказния принц – 98 еп.
22:05 Игр. филм: Сайлънт Хил
00:05 Новини
00:15 Спортен обзор
00:25 С мисъл за вас
00:40 Фолклорна трапеза 189
01:40 Фотоекскурзии

ВТОРНИК – 8 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 98 еп. повторение
09:45 Вуйчото от Америка – 15 еп.
10:35 С мисъл за вас
10:50 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 146 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Стреляй повторение
13:30 Багрите на българското 386
14:00 Фолклорна трапеза 189
15:00 Игр. филм: Любов под съмнение
16:35 Вуйчото от Америка – 16 еп.
17:25 Страници от живота – 147 еп.
18:10 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 2
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 99 еп.
21:55 Игр. филм: Отмъщението
23:25 Новини
23:35 Тема
00:05 Фотоекскурзии

СРЯДА – 9 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 99 еп. повторение
09:45 Мод.военно дело – ракети и снаряди/док. филм/
10:35 Световно фолклорно изкуство 2
11:05 Страници от живота – 147 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Ветрове на страстта
13:20 С мисъл за вас
13:35 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Мече, наречено Артур
16:30 Модерно военно дело-война в дълбините /д.ф./
17:10 Музика
17:15 Страници от живота – 148 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 642
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 100 еп.
21:55 Игр. филм: Аз съм Дина
23:50 Новини
00:00 Песни за душата 601
00:30 Фотоекскурзии

ЧЕТВЪРТЪК – 10 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 100 еп. повторение
09:45 Ексцентриците – 2 еп.
10:10 Музика
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 148 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Мост към ада
13:15 Балкан фолк 642
13:55 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Мост към ада
16:30 Ексцентриците – 3 еп.
16:55 Музика
17:15 Страници от живота – 149 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 569
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 101 еп.
21:55 Игр. филм: Сто дни до заповедта
23:00 Новини
23:10 Балкан фолк 642
23:50 Фотоекскурзии

ПЕТЪК – 11 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 101 еп. повторение
09:45 Вуйчото от Америка – 16 еп.
10:35 Музика
10:45 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 149 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Завинаги
13:15 Световно фолклорно изкуство 2
13:45 Подбрахме за вас
14:15 Информационен блок
14:30 Игр. филм: Елитна част
16:25 Вуйчото от Америка – 17 еп.
17:15 Страници от живота – 150 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 387
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 102 еп.
21:55 Игр. филм: Рандеву
23:30 Новини
23:40 Изворче 569
00:10 Фотоекскурзии

СЪБОТА – 12 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 102 еп. повторение
09:45 Песни за душата 602
10:15 Обща медицина – 16 еп.
11:05 Страници от живота – 150 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Ругантино
13:35 Багрите на българското 387
14:05 Джон Лорд /концерт/
14:55 Музика
15:00 Игр. филм: Тайни планове
16:30 Обща медицина – 17 еп.
17:20 Опасна любов – 1 еп.
18:05 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 190
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Да срещнеш приказния принц – 103 еп.
21:45 Игр. филм: Малкият Буда
00:00 Багрите на българското 387
00:30 Сентенции/ Любопитно

НЕДЕЛЯ – 13 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 103 еп. повторение
09:45 Тема
10:15 Обща медицина – 17 еп.
11:05 Опасна любов – 1 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Понтормо
13:30 От Боровец до Алпите /док. филм/
14:05 Сестри Аджови /08.2005/
14:35 Музика
15:00 Игр. филм: Сделка с дявола
16:30 Обща медицина – 18 еп.
17:25 Опасна любов – 2 еп.
18:10 Телевизионен компас
18:30 Ибро Лолов /концерт/
19:15 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Да срещнеш приказния принц – 104 еп.
21:45 Игр. филм: Кървав сърф
23:30 Световно фолклорно изкуство 2
00:00 Сентенции/ Любопитно

Leave a Reply