Програмата на канал „Рила“ до неделя, 14 май

ПОНЕДЕЛНИК – 8 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Преуспелите – 120 еп.

повторение

09:55

Да останеш в Тексас – 3 еп.

 

10:45

Сентенции/Любопитно

 

11:00

Наричаха я Луна – 15 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Елитна част

 

14:55

Тема

повторение

15:10

Подбрахме за вас

 

16:00

Платина – 1 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 16 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 121 еп.

 

22:05

Игр. филм: Любов в СССР

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 9 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 121 еп.

повторение

09:55

Нос Гняв – 2 еп.

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 16 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Тайни планове

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Нос Гняв – 3 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 17 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 498

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 122 еп.

 

22:05

Игр. филм: Лабиринти

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Тема

повторение

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 10 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 122 еп.

повторение

09:55

Харт Крейн /док. филм/

 

10:55

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 17 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 498

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Сделка с дявола

 

14:25

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Пазар на мечтите /док. филм/

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 18 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 123 еп.

 

22:05

Игр. филм: Пурпурно сърце

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 11 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 123 еп.

повторение

09:55

Платина – 1 еп.

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 18 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Точка на замръзване

 

14:20

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Платина – 2 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 19 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 124 еп.

 

22:05

Игр. филм: Гориво в кръвта

 

00:00

Новини

повторение

00:10

Световно фолклорно изкуство 498

 

00:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 12 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 124 еп.

повторение

09:55

Нос Гняв – 3 еп.

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 19 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Распутин

 

14:40

Световно фолклорно изкуство 498

 

15:10

Музика

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Нос Гняв – 4 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 20 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 125 еп.

 

22:05

Игр. филм: Обир

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 13 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 125 еп.

повторение

09:55

Генезис – 16 еп.

 

10:50

Музика

 

11:00

Наричаха я Луна – 20 еп.

повторение

11:45

Кооперативното движение в Самоковско /д. филм/

 

12:30

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: От другата страна на разкоша

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:00

Генезис – 17 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 21 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 686

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Преуспелите – 126 еп.

 

21:55

Игр. филм: 3 000 мили до Грейсланд

 

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 14 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Преуспелите – 126 еп.

повторение

09:55

Генезис – 17 еп.

 

10:50

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Наричаха я Луна – 21 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Трима в едно легло

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:00

Генезис – 18 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 22 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Наше село /с. Злокучене/

 

19:00

Китка здравец от Рила /с. Говедарци – жени/

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Преуспелите – 127 еп.

 

21:55

Игр. филм: Смъртта дебне на разсъмване

 

23:25

Фолклорна трапеза 686

 

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*