Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 15 ноември

ПОНЕДЕЛНИК – 9 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 2 еп.

повторение

09:45

Две съдби – 7 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 65 еп.

повторение

11:50

Багрите на българското 749

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Огнена линия

 

14:30

Тема

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Две съдби – 8 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 66 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 3 еп.

 

21:55

Игр. филм: Ефрейтор Готин пич

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 10 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 3 еп.

повторение

09:45

Преселение – 3 еп.

 

10:30

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 66 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Хазарт

 

14:45

Фолклорна трапеза 565

 

15:45

Музика

 

16:00

Преселение – 4 еп.

 

16:45

Сентенции/Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 67 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 378

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 4 еп.

 

21:55

Игр. филм: Престъпници

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 11 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 4 еп.

повторение

09:45

Оранжерия без стъкла /док. филм/

 

10:05

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 67 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 378

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Спотаен в засада

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

На фестивал в Куба /док. филм/

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 68 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 5 еп.

 

21:55

Игр. филм: Фантомът на операта

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Световно фолклорно изкуство 378

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 12 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 5 еп.

повторение

09:45

Две съдби – 8 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 68 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Манхатън от упор

 

14:20

Световно фолклорно изкуство 378

 

14:50

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Две съдби – 9 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 69 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Багрите на българското 750

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 6 еп.

 

21:55

Игр. филм: Ванилия и шоколад

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 13 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 6 еп.

повторение

09:45

Преселение – 4 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 69 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 565

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Победена истина

 

14:35

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Преселение – 5 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 70 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 7 еп.

 

21:55

Игр. филм: Воден гроб

 

23:15

Новини

повторение

23:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 14 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 7 еп.

повторение

09:45

Необикновени преживявания – 11 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Като огън и лед – 70 еп.

повторение

11:50

Седянка /фолкл. предаване/

 

12:25

Музика

 

13:00

Игр. филм: Забравена мелодия за флейта

 

15:05

Багрите на българското 750

 

15:35

Музика

 

16:00

Катаклизми за милиарди – 1 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 71 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 566

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Истинският Родриго – 8 еп.

 

21:45

Игр. филм: Уедлок

 

23:25

Багрите на българското 750

 

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 15 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

 

09:00

Истинският Родриго – 8 еп.

повторение

09:45

Катаклизми за милиарди – 1 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Като огън и лед – 71 еп.

повторение

11:50

Казано е: Нона Йотова

 

12:15

Самоковски уникуми: Ив. Близнев /Бая/ /док. ф./

 

12:30

Музика

 

13:00

Игр. филм: Морският вълк

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:00

Катаклизми за милиарди – 2 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 72 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Китка здравец от Рила /Шишмановска ФГ/

 

18:55

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Истинският Родриго – 9 еп.

 

21:45

Игр. филм: Пушкин – последният дуел

 

23:30

Фолклорна трапеза 566

 

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply