Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 16 август

ПОНЕДЕЛНИК – 10 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Обща медицина – 28 еп.

повторение

09:50

Световни скандали – 12 еп.

 

10:15

Песни за душата 965

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Обрати на съдбата – 132 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Крадци на бижута

 

14:25

Музика

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Световни скандали – 13 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Обрати на съдбата – 133 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Песни за душата 965

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Служба 21 – 1 еп.

 

21:45

Игр. филм: Дръзкият

 

23:20

Фолклорна трапеза 553

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 11 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Служба 21 – 1 еп.

повторение

09:45

Слепец – 9 еп.

 

10:35

Сентенции / Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Обрати на съдбата – 133 еп.

повторение

11:50

Багрите на българското 741

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Смяна на местата

 

14:30

Фолклорна трапеза 553

 

15:30

Музика

 

16:00

Слепец – 10 еп.

 

16:50

Сентенции / Любопитно

 

17:00

Информационен блок

 

17:10

Обрати на съдбата – 134 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Световно фолклорно изкуство 366

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Служба 21 – 2 еп.

 

21:45

Игр. филм: Гореща следа

 

23:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 12 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Служба 21 – 2 еп.

повторение

09:45

Хищните котки на земята /док. филм/

 

10:30

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Обрати на съдбата – 134 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 366

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: (Без)опасни откровения

 

14:50

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Леопардът – тихият ловец /док. филм/

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Обрати на съдбата – 135 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Балкан фолк 1006

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Служба 21 – 3 еп.

 

21:45

Игр. филм: Последният патрул

 

23:20

Песни за душата 965

 

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 13 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Служба 21 – 3 еп.

повторение

09:45

Световни скандали – 13 еп.

 

10:10

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Обрати на съдбата – 135 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Фадо

 

14:30

Балкан фолк 1006

 

15:10

Музика

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Тайните дневници на извънземните – 1 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Обрати на съдбата – 136 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Изворче 934

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Служба 21 – 4 еп.

 

21:45

Игр. филм: Лисича кръв

 

23:10

Балкан фолк 1006

 

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 14 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Служба 21 – 4 еп.

повторение

09:45

Слепец – 10 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Обрати на съдбата – 136 еп.

повторение

11:50

Изворче 934

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Моят най-добър приятел

 

14:30

Световно фолклорно изкуство 366

 

15:00

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Слепец – 11 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Обрати на съдбата – 137 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Багрите на българското 742

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Служба 21 – 5 еп.

 

21:45

Игр. филм: Смъртоносно предателство

 

23:15

Изворче 934

 

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 15 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Да сме живи, да сме здрави 983

 

09:00

Служба 21 – 5 еп.

повторение

09:45

Хубава си, татковино – 26 еп. /патриот. пред./

 

10:20

Песни за душата 966

 

10:50

Музика

 

11:00

Съдебни процеси – 6 еп.

 

11:50

Сентенции/ Любопитно

 

12:00

Обрати на съдбата – 137 еп.

повторение

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Куриер

 

14:25

Багрите на българското 742

 

14:55

Музика

 

15:30

Да сме живи, да сме здрави 983

 

16:00

Съдебни процеси – 7 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Обрати на съдбата – 138 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Хубава си, татковино – 27 еп. /патриот. пред./

 

18:55

Музика

 

19:00

Да сме живи, да сме здрави 983

 

19:30

Фолклорна трапеза 554

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Служба 21 – 6 еп.

 

21:45

Игр. филм: Нострадамус

 

23:40

Багрите на българското 742

 

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 16 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Служба 21 – 6 еп.

повторение

09:45

Хубава си, татковино – 27 еп. /патриот. пред./

 

10:10

Манастир под покрова на Св. Богородица /док. ф./

 

10:50

Сентенции/Любопитно

 

11:00

Съдебни процеси – 7 еп.

 

11:50

Музика

 

12:00

Обрати на съдбата – 138 еп.

повторение

12:50

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Някой като Ходър

 

14:20

Изворче 934

 

14:50

Музика

 

16:00

Съдебни процеси – 8 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Обрати на съдбата – 139 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Мусала /док. филм/

 

18:55

Хубава си, татковино – 28 еп. /патриот. пред./

 

19:15

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Служба 21 – 7 еп.

 

21:45

Игр. филм: Не тъгувай

 

23:15

Световно фолклорно изкуство 366

 

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply