Програмата на канал “Рила” до неделя, 17 март

ПОНЕДЕЛНИК – 11 март
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 13 еп. повторение
09:50 Ексцентриците – 19 еп. повторение
10:15 Песни за душата 610
10:45 Информационен блок
11:00 Опасна любов – 58 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Туистър отмъщава
13:25 Тема
13:55 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Носителят
16:35 Ексцентриците – 20 еп.
17:00 Информационен блок
17:15 Опасна любов – 59 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 610
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Вуйчото от Америка – 14 еп.
22:10 Игр. филм: Ванилия и шоколад
23:50 Новини
00:00 Спортен обзор
00:10 С мисъл за вас
00:25 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ВТОРНИК – 12 март
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 14 еп. повторение
09:50 Великите диктатори на Русия 20 в. 5
10:15 С мисъл за вас
10:30 Информационен блок
11:00 Опасна любов – 59 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Последна връзка повторение
13:05 Фолклорна трапеза 197
14:05 Музика
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Моят по-голям брат Арни
16:35 Великите диктатори на Русия 20 в. 6
17:00 Информационен блок
17:15 Опасна любов – 60 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 10
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Вуйчото от Америка – 15 еп.
22:00 Игр. филм: Уедлок
23:40 Новини
23:50 Тема
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

СРЯДА – 13 март
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 15 еп. повторение
09:50 Дешифриране /д.ф./
10:15 Световно фолклорно изкуство 10
10:45 Информационен блок
11:00 Опасна любов – 60 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Оръдието на Апокалипсиса
13:15 С мисъл за вас
13:30 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Детето-ченге
16:30 Дешифриране 2 /д.ф./
16:55 Информационен блок
17:15 Опасна любов – 61 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 650
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Вуйчото от Америка – 16 еп.
22:00 Игр. филм: Распутин
23:40 Новини
23:50 Песни за душата 610
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ЧЕТВЪРТЪК – 14 март
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 16 еп. повторение
09:50 Ексцентриците – 20 еп.
10:15 Музика
10:40 Информационен блок
11:00 Опасна любов – 61 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Габаритни светлини
13:15 Балкан фолк 650
13:55 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Танц в тъмнината
16:30 Ексцентриците – 21 еп.
16:55 Информационен блок
17:15 Опасна любов – 62 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Самоковче
19:00 Изворче 578
19:30 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Вуйчото от Америка – 17 еп.
22:00 Игр. филм: Принцесата на крадците
23:25 Новини
23:35 Балкан фолк 650
00:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

ПЕТЪК – 15 март
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 17 еп. повторение
09:50 Великите диктатори на Русия 6 /док. филм/
10:15 Изворче 578
10:45 Информационен блок
11:00 Опасна любов – 62 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Съблазнителката
13:30 Световно фолклорно изкуство 10
14:00 Самоковче
14:20 Музика
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Отвличането
16:25 Синята нишка /док. филм/
17:10 Информационен блок
17:15 Опасна любов – 63 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 394
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Вуйчото от Америка – 18 еп.
22:00 Игр. филм: Саботаж
23:40 Новини
23:50 Изворче 578
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

СЪБОТА – 16 март
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 18 еп. повторение
09:50 Песни за душата 611
10:20 Свещените планини по света – 6 еп.
10:50 Музика
11:00 Опасна любов – 63 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Бягащата жена
13:15 Китка здравец от Рила /Говедарци жени2- 2010/
14:00 Самоков /док. филм/
14:25 Багрите на българското 394
14:55 Музика
15:00 Игр. филм: Проклятието на тамплиерите 1
16:35 Свещените планини по света – 7 еп.
17:05 Сентенции/ Любопитно
17:15 Опасна любов – 64 еп.
18:10 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 198
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Вуйчото от Америка – 19 еп.
21:50 Игр. филм: В компания на непознати 1 и 2
00:10 Багрите на българското 394
01:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

НЕДЕЛЯ – 17 март
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Вуйчото от Америка – 19 еп. повторение
09:50 Тема
10:20 Свещените планини по света – 7 еп.
10:50 Музика
11:00 Опасна любов – 64 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Смъртоносна игра
13:20 Да сме живи, да сме здрави 626
13:50 Музика
14:30 Игр. филм: Проклятието на тамплиерите 2
16:05 Свещените планини по света – 8 еп.
16:35 Самоковче
16:55 Сентенции/ Любопитно
17:15 Опасна любов – 65 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
18:45 Пролетен концерт на ВИГ „Лунни лъчи”
19:30 Да сме живи, да сме здрави 626
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Вуйчото от Америка – 20 еп.
21:50 Игр. филм: Тъмната страна на Слънцето
23:30 Световно фолклорно изкуство 10
00:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*