Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 17 октомври

ПОНЕДЕЛНИК – 11 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 24 еп.

повторение

09:45

Харун Тазиев – 3 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 31 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 610

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Последна връзка

 

14:20

Тема

 

14:50

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Харун Тазиев – 4 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 32 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 25 еп.

 

21:55

Игр. филм: Взривна вълна

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 12 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 25 еп.

повторение

09:45

Вуйчото от Америка – 1 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 32 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Оръдието на Апокалипсиса

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Вуйчото от Америка – 2 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Цената на славата – 33 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 422

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 26 еп.

 

21:55

Игр. филм: Белият тигър /екшън/

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 13 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 26 еп.

повторение

09:45

Младите хищници /док. филм/

 

10:35

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 33 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 422

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Габаритни светлини

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Ягуарът /док. филм/

 

17:15

Цената на славата – 34 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 27 еп.

 

21:55

Игр. филм: Оптимист докрай

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 14 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 27 еп.

повторение

09:45

Харун Тазиев – 4 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 34 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Съблазнителката

 

14:45

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Харун Тазиев – 5 еп.

 

17:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 35 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 28 еп.

 

21:55

Игр. филм: Експериментът „Филаделфия”

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Световно фолклорно изкуство 422

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 15 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 28 еп.

повторение

09:45

Вуйчото от Америка – 2 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 35 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Бягащата жена

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Вуйчото от Америка – 3 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 36 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 29 еп.

 

21:55

Игр. филм: Децата на века

 

00:00

Новини

повторение

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 16 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 29 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Журналист – 2 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 36 еп.

повторение

11:45

Метеора – между небето и земята /д. филм/

 

12:00

Музика

 

13:00

Игр. филм: Конник на име Смърт

 

14:40

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Журналист – 3 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 37 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 611

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 30 еп.

 

21:45

Игр. филм: Пълно затъмнение

 

23:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 17 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Изумрудената огърлица – 30 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Журналист – 3 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 37 еп.

повторение

11:45

Портрети: Димитър Мазнев

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Смъртоносна игра

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Журналист – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 38 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Легендата /спектакъл/

 

19:15

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 31 еп.

 

21:45

Игр. филм: Съдбовна точка

 

23:20

Фолклорна трапеза 611

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply