Новини, Обяви

Програмата на канал “Рила” до неделя, 17 юли

ПОНЕДЕЛНИК – 11 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 146 еп.

повторение

09:50

Тайн. дневници на извънземните – 5 и 6 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 124 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 646

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Смърт край Змийската река

 

14:30

Тема

повторение

15:00

Хапче надежда: Глътка щастие

 

15:45

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Тайн. дневници на извънземните – 7 и 8 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 125 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 147 еп.

 

22:00

Игр. филм: Да си разменим жените

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 12 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 147 еп.

повторение

09:50

Вкусът на Англия – 1 и 2 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 125 еп.

повторение

11:45

Хапче надежда: Глътка щастие

 

12:30

Музика

 

13:00

Игр. филм: Стъпки от огън

 

14:30

Фолклорна трапеза 646

 

15:30

Музика

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Рибни ястия – 1 еп.

 

17:10

Музика

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 126 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 458

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 148 еп.

 

22:00

Игр. филм: Аз и мафията

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 13 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 148 еп.

повторение

09:50

Тесни обувки – 5 еп.

 

10:25

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 126 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 458

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Капан

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Тесни обувки – 6 еп.

 

17:05

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 127 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 149 еп.

 

22:00

Игр. филм: Перфектно престъпление

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 14 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 149 еп.

повторение

09:50

Тайн. дневници на извънземните  – 7 и 8 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 127 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Под обсада 2

 

14:35

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Тайн. дневници на извънземните  – 9 и 10 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 128 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 150 еп.

 

22:00

Игр. филм: Пълно прикритие

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Световно фолклорно изкуство 458

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 15 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 150 еп.

повторение

09:50

Рибни ястия – 1 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 128 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Сивият кардинал

 

15:05

Световно фолклорно изкуство 458

 

15:35

Музика

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Рибни ястия – 2 еп.

 

17:10

Музика

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 129 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 151 еп.

 

22:00

Игр. филм: Целувки и куршуми

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 16 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 151 еп.

повторение

09:50

Найтмен – 25 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 129 еп.

повторение

11:45

Музика

 

12:10

Хапче надежда: Красива усмивка

 

13:00

Игр. филм: Добрият пастир

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Найтмен – 26 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 130 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 647

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 152 еп.

 

21:50

Игр. филм: Изтребителите

 

23:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 17 юли

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Обрати на съдбата – 152 еп.

повторение

09:50

Найтмен – 26 еп.

 

10:40

Музика

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 130 еп.

повторение

11:45

Музика

 

12:45

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Танцуващият в сянка

 

14:40

Подбрахме за вас

 

16:00

Найтмен – 27 еп.

 

16:50

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 131 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Хапче надежда: Красива усмивка

 

19:20

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 153 еп.

 

21:50

Игр. филм: Конкорд

 

23:20

Фолклорна трапеза 647

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

Leave a Reply