Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 19 септември

ПОНЕДЕЛНИК – 13 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 146 еп.

повторение

09:45

Музеите на Америка – 21 и 22 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 3 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 606

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Раят е на запад

 

14:45

Тема

 

15:15

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Музеите на Америка – 23 и 24 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 4 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 147 еп.

 

21:55

Игр. филм: Неточен прицел

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 14 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 147 еп.

повторение

09:45

Световни религии – 1 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 4 еп.

повторение

11:45

Музика

 

12:25

На фокус семейството: Помъдряваме заедно

 

12:55

Музика

 

13:00

Игр. филм: Марина

 

15:00

Фолклорна трапеза 606

 

16:00

Световни религии – 2 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Цената на славата – 5 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 418

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 148 еп.

 

21:55

Игр. филм: Американски тюлени 1

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 15 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 148 еп.

повторение

09:45

7 дни, които промениха Ню Орлиънс /док. филм/

 

10:35

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Музика

 

11:00

Цената на славата – 5 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 418

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Бирария „Романтика”

 

14:40

На фокус семейството: Помъдряваме заедно

 

15:10

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Песен за Ню Орлиънс /док. филм/

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 6 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 149 еп.

 

21:55

Игр. филм: Американски тюлени 2

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 16 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 149 еп.

повторение

09:45

Музеите на Америка – 23 и 24 еп.

 

10:35

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 6 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Две са твърде много

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Музеите на Америка – 25 и 26 еп.

 

17:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 7 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сладка тайна – 150 еп.

 

21:55

Игр. филм: Американски тюлени 3

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 418

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 17 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сладка тайна – 150 еп.

повторение

09:45

Световни религии – 2 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 7 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Един по-добър живот

 

14:45

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Световни религии – 3 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 8 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 1 еп.

 

21:55

Игр. филм: Войната на самотника

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 18 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 1 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Арестант – 6 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 8 еп.

повторение

11:45

С любов към пчелите /д.ф./

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Палата №6

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Арестант – 7 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 9 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 607

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 2 еп.

 

21:45

Игр. филм: Трима

 

23:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 19 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Изумрудената огърлица – 2 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Арестант – 7 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 9 еп.

повторение

11:45

Портрети: Димитър Йончев

 

12:10

Музика

 

13:00

Игр. филм: Глуха линия

 

14:40

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Оперативен – 1 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 10 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Сестри Аджови /08.2005 г./

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 3 еп.

 

21:45

Игр. филм: Кромов

 

23:35

Фолклорна трапеза 607

 

00:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply