Програмата на канал „Рила“ до неделя, 20 август

ПОНЕДЕЛНИК – 14 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

09:00

Любовен облог – 58 еп.

повторение

09:45

Слепец – 12 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 113 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 698

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Съкровището на тамплиерите 1

 

14:25

Тема

повторение

14:40

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Слепец – 13 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 114 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 59 еп.

 

21:55

Игр. филм: Куриер

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 15 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 59 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 12 еп.

 

10:30

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 114 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Съкровището на тамплиерите 2

 

14:15

Фолклорна трапеза 698

 

15:15

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Съдия Ейми – 13 еп.

 

17:15

Наричаха я Луна – 115 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 510

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 60 еп.

 

21:55

Игр. филм: Много кучета на кокала

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Тема

повторение

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 16 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 60 еп.

повторение

09:45

Изкуството на дизайна 1 /док. филм/

 

10:10

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 115 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 510

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Съкровището на тамплиерите 3

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Изкуството на дизайна 2 /док. филм/

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 116 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 61 еп.

 

21:55

Игр. филм: Сватбата на гробаря

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 17 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 61 еп.

повторение

09:45

Слепец – 13 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 116 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Скаймастър

 

14:20

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Слепец – 14 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 117 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 62 еп.

 

21:55

Игр. филм: Кейт и Леополд

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Световно фолклорно изкуство 510

 

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 18 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 62 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 13 еп.

 

10:30

Информационен блок

 

11:00

Наричаха я Луна – 117 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Стари муцуни, нови коли

 

14:30

Световно фолклорно изкуство 510

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Съдия Ейми – 14 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 118 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 63 еп.

 

21:55

Игр. филм: Черен хоризонт

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 19 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 63 еп.

повторение

09:45

Кървавата господарка – 2 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Наричаха я Луна – 118 еп.

повторение

11:45

Света гора и самоковската следа /док. ф./

 

12:25

Музика

 

13:00

Игр. филм: Война и мир 1

 

15:20

Подбрахме за вас

 

16:00

Кървавата господарка – 3 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 119 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 699

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Любовен облог – 64 еп.

 

21:45

Игр. филм: Ранно щастие

 

23:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 20 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Любовен облог – 64 еп.

повторение

09:45

Кървавата господарка – 3 еп.

 

10:40

Музика

 

11:00

Наричаха я Луна – 119 еп.

повторение

11:45

Спортни танци /Бургас/

 

12:30

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Война и мир 2

 

14:35

125 г. проф. Васил Стоин /концерт/

 

15:50

Музика

 

16:00

Кървавата господарка – 4 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Наричаха я Луна – 120 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

„Лажитрев” /2005 г./

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Любовен облог – 65 еп.

 

21:45

Игр. филм: Пианистката

 

23:50

Фолклорна трапеза 699

 

00:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*