Програмата на канал „Рила“ до неделя, 20 март

ПОНЕДЕЛНИК – 14 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 27 еп.

повторение

09:50

Това може да се случи утре – 1 и 2 еп.

 

10:30

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 5 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 630

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Отрова

 

14:40

Тема

повторение

15:10

България, която съградихме: Гражд. строителство

 

15:40

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Това може да се случи утре – 3 и 4 еп.

 

16:40

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 6 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 28 еп.

 

22:00

Игр. филм: Омъжената Дарси

 

23:55

Новини

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 15 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 28 еп.

повторение

09:50

Кървавата господарка – 9 еп.

 

10:45

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 6 еп.

повторение

11:45

България, която съградихме: Гражд. строителство

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Американски тюлени 1

 

14:30

Фолклорна трапеза 630

 

15:30

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Кървавата господарка – 10 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:05

Информационен блок

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 7 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 442

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 29 еп.

 

22:00

Игр. филм: Испанска афера

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Тема

повторение

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 16 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 29 еп.

повторение

09:50

На улица „Изи” /филм с Ч. Чаплин/

 

10:15

Световно фолклорно изкуство 442

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 7 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Американски тюлени 2

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Бурлеска по Кармен /филм с Ч. Чаплин/

 

17:00

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 8 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 30 еп.

 

22:00

Игр. филм: Кръвни връзки

 

00:10

Новини

повторение

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 17 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 30 еп.

повторение

09:50

Това може да се случи утре – 3 и 4 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 8 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Американски тюлени 3

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Това може да се случи утре – 5 и 6 еп.

 

17:40

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 9 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 31 еп.

 

22:00

Игр. филм: Стрийптизьорки

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Световно фолклорно изкуство 442

 

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 18 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 31 еп.

повторение

09:50

Кървавата господарка – 10 еп.

 

10:45

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 9 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Сляп хоризонт

 

14:35

Световно фолклорно изкуство 442

 

15:05

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Кървавата господарка – 11 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 10 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 32 еп.

 

22:00

Игр. филм: Любовта е странно нещо

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 19 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 32 еп.

повторение

09:50

Банд. Петербург: Разплата – 3 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 10 еп.

повторение

11:45

Група „Импулс” /концерт/

 

12:30

Б-я, която съградихме: Приложна наука

 

13:00

Игр. филм: Изпепелени от слънцето 3-1

 

14:25

І-ви нац. фестивал на старата градска песен

 

15:50

Музика

 

16:00

Банд. Петербург: Разплата – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 11 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 631

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 33 еп.

 

21:50

Игр. филм: Шпионин

 

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 20 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Обрати на съдбата – 33 еп.

повторение

09:50

Банд. Петербург: Разплата – 4 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 11 еп.

повторение

11:45

Пролетен концерт на „Лунни лъчи”

 

12:30

Музика

 

13:00

Игр. филм: Изпепелени от слънцето 3-2

 

14:30

Прол. концерт на „Дилижанс” и „Рокива” /2011/

 

15:25

Музика

 

16:00

Банд. Петербург: Разплата – 5 еп.

 

16:50

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 12 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Б-я, която съградихме: Приложна наука

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 34 еп.

 

21:50

Игр. филм: Твърдоглавецът

 

00:00

Фолклорна трапеза 631

 

01:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*