Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 20 септември

ПОНЕДЕЛНИК – 14 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Жоакина – 3 еп.

повторение

09:50

Тайните дневници на извънземните – 9 еп.

 

10:15

Песни за душата 970

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 9 еп.

повторение

11:50

Да сме живи, да сме здрави 987

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Да си умреш от смях

 

14:45

Тема

 

15:15

Да сме живи, да сме здрави 987

 

15:45

Музика

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Тайните дневници на извънземните – 10 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 10 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Песни за душата 970

 

19:10

Детски свят

 

20:00

Да сме живи, да сме здрави 987

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Жоакина – 4 еп.

 

22:00

Игр. филм: Автошкола „Бикини”

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Фолклорна трапеза 558

 

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 15 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Жоакина – 4 еп.

повторение

09:50

Платина – 3 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 10 еп.

повторение

11:50

Багрите на българското 745

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Кариера на убиец

 

13:55

Фолклорна трапеза 558

 

14:55

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Платина – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 11 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 370

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Жоакина – 5 еп.

 

22:00

Игр. филм: Роден извън закона

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Тема

повторение

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 16 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Жоакина – 5 еп.

повторение

09:50

Островите Галапагос /док. филм/

 

10:20

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 11 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 370

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Кръгът

 

14:40

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Национален парк „Какаду” /док. филм/

 

16:30

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 12 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Балкан фолк 1011

 

19:20

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Жоакина – 6 еп.

 

22:00

Игр. филм: Ще умреш днес

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Песни за душата 970

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 17 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Жоакина – 6 еп.

повторение

09:50

Тайните дневници на извънземните – 10 еп.

 

10:15

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 12 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ярост на пътя

 

14:40

Балкан фолк 1011

 

15:20

Музика

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Тайните дневници на извънземните – 11 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 13 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Изворче 939

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Жоакина – 7 еп.

 

22:00

Игр. филм: Взривна вълна

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Балкан фолк 1011

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 18 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Жоакина – 7 еп.

повторение

09:55

Платина – 4 еп.

 

10:45

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Като огън и лед – 13 еп.

повторение

11:50

Изворче 939

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Туистър отмъщава

 

14:40

Световно фолклорно изкуство 370

 

15:10

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Платина – 5 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 14 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Багрите на българското 746

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Жоакина – 8 еп.

 

22:00

Игр. филм: Фаринели

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Изворче 939

 

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 19 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Жоакина – 8 еп.

повторение

09:50

Хубава си, татковино – 36 еп. /патриот. пред./

 

10:20

Песни за душата 971

 

10:50

Музика

 

11:00

Съдебни процеси – 16 еп.

 

11:50

Сентенции/ Любопитно

 

12:00

Като огън и лед – 14 еп.

повторение

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Човешки капитал

 

14:50

Багрите на българското 746

 

15:20

Музика

 

16:00

Съдебни процеси – 15 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 15 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Хубава си, татковино – 37 еп. /патриот. пред./

 

19:30

Фолклорна трапеза 559

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Жоакина – 9 еп.

 

21:50

Игр. филм: Оптимист докрай

 

23:15

Багрите на българското 746

 

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 20 септември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

 

09:00

Жоакина – 9 еп.

повторение

09:50

Хубава си, татковино – 37 еп. /патриот. пред./

 

10:20

Музика

 

11:00

Съдебни процеси – 17 еп.

 

11:50

Като огън и лед – 15 еп.

повторение

12:40

Метеора – между небето и земята /док. филм/

 

12:55

Музика

 

13:00

Игр. филм: Последна връзка

 

14:20

Изворче 939

 

14:50

Музика

 

16:00

Съдебни процеси – 18 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Като огън и лед – 16 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Хубава си, татковино – 38 еп. /патриот. пред./

 

18:55

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Жоакина – 10 еп.

 

21:50

Игр. филм: Експериментът „Филаделфия”

 

23:30

Световно фолклорно изкуство 370

 

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply