Програмата на канал „Рила“ до неделя, 21 април

ПОНЕДЕЛНИК – 15 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

09:00

Истинският Родриго – 32 еп.

повторение

09:45

Тайният знак – 24 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Любов при пълнолуние – 88 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 730

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Калас завинаги

 

14:45

Тема

повторение

15:00

Подбрахме за вас

 

16:20

Борд на директорите – 1 и 2 еп.

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Любов при пълнолуние – 89 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 33 еп.

 

21:55

Игр. филм: Туистър отмъщава

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 16 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 33 еп.

повторение

09:45

Съдебни процеси – 12 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Любов при пълнолуние – 89 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Хъни

 

14:30

Фолклорна трапеза 730

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:10

Съдебни процеси – 13 еп.

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Любов при пълнолуние – 90 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 543

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 34 еп.

 

21:55

Игр. филм: Последна връзка

 

23:15

Новини

повторение

23:25

Тема

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 17 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 34 еп.

повторение

09:45

Прочути самолети – 1 и 2 /док. филм/

 

10:35

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Любов при пълнолуние – 90 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 543

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ще умреш днес

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:10

Военно-въздушни сили /док. филм/

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Любов при пълнолуние – 91 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 35 еп.

 

21:55

Игр. филм: Оръдието на Апокалипсиса

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 18 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 35 еп.

повторение

09:45

Борд на директорите – 1 и 2 еп.

 

10:25

Музикална пауза

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Любов при пълнолуние – 91 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Взривна вълна

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Борд на директорите – 3 и 4 еп.

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Любов при пълнолуние – 92 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 36 еп.

 

21:55

Игр. филм: Габаритни светлини

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 543

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 19 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 36 еп.

повторение

09:45

Съдебни процеси – 13 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Любов при пълнолуние – 92 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Оптимист докрай

 

14:25

Световно фолклорно изкуство 543

 

14:55

Подбрахме за вас

 

16:10

Съдебни процеси – 14 еп.

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Любов при пълнолуние – 93 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Истинският Родриго – 37 еп.

 

21:55

Игр. филм: Съблазнителката

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 20 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Истинският Родриго – 37 еп.

повторение

09:45

Жоакина, доня Революция – 14 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Любов при пълнолуние – 93 еп.

повторение

11:45

Една забравена личност /док. ф./

 

12:00

Веселин Маринов /08.2005 г./

 

12:35

Музика

 

13:00

Игр. филм: Експериментът „Филаделфия”

 

14:40

Подбрахме за вас

 

16:00

Жоакина, доня Революция – 15 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Любов при пълнолуние – 94 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 731

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Истинският Родриго – 38 еп.

 

21:45

Игр. филм: Бягащата жена

 

23:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 21 април

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Истинският Родриго – 38 еп.

повторение

09:45

Жоакина, доня Революция – 15 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Любов при пълнолуние – 94 еп.

повторение

11:45

Сладкопойна чучулига /дет. муз. предаване/

 

12:25

Музика

 

13:00

Игр. филм: Кървав спорт 2

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Жоакина, доня Революция – 16 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Любов при пълнолуние – 95 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Спортни танци /Бургас/

 

19:15

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Истинският Родриго – 39 еп.

 

21:45

Игр. филм: Пълно затъмнение

 

23:20

Фолклорна трапеза 731

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

Можете да харесате