Новини

Програмата на канал “Рила” до неделя, 22 ноември

ПОНЕДЕЛНИК – 16 ноември

Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 151 еп. повторение
09:45 Eксцентриците – 11 еп.
10:10 Песни за душата 738
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Обща медицина – 5 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Един така дискретен герой
13:30 Тема
14:00 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Целувки и куршуми
16:35 Eксцентриците – 12 еп.
17:00 Музика
17:05 Информационен блок
17:10 Обща медицина – 6 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 738
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Сериал: Цената на славата – 152 еп.
22:05 Игр. филм: Черен хоризонт
23:35 Новини
23:45 Спортен обзор
23:55 С мисъл за вас
00:05 Фолклорна трапеза 326
01:05 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ВТОРНИК – 17 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 152 еп. повторение
09:45 Светът и ние – 2 еп.
10:05 С мисъл за вас
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Обща медицина – 6 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Бягството
13:05 Багрите на българската 522
13:35 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Изтребителите
16:25 Светът и ние – 3 еп.
16:45 Музика
17:00 Информационен блок
17:10 Обща медицина – 7 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 139
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Цената на славата – 153 еп.
21:55 Игр. филм: Ранно щастие
23:30 Новини
23:40 Тема
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

СРЯДА – 18 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 153 еп. повторение
09:45 Присъдата /док. филм/
10:40 Световно фолклорно изкуство 139
11:10 Обща медицина – 7 еп. повторение
12:00 Игр. филм: Женски затвор
13:20 С мисъл за вас
13:50 Музика
14:20 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Конкорд
16:30 Светло синьо /док. филм/
16:55 Музика
17:00 Информационен блок
17:10 Обща медицина – 8 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 779
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Цената на славата – 154 еп.
21:55 Игр. филм: Пушкин – последният дуел
23:40 Новини
23:50 Песни за душата 738
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ЧЕТВЪРТЪК – 19 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 154 еп. повторение
09:50 Ексцентриците – 12 еп.
10:15 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Обща медицина – 8 еп.
11:50 Игр. филм: Който не мълчи, ще умре
13:15 Балкан фолк 779
13:55 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Питон
16:35 Ексцентриците – 13 еп. /док. филм/
17:00 Информационен блок
17:10 Обща медицина – 9 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Самоковче
19:00 Изворче 707
19:30 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Сериал: Цената на славата – 155 еп.
22:05 Игр. филм: Пианистката
00:10 Новини
00:20 Балкан фолк 779
01:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ПЕТЪК – 20 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 155 еп. повторение
09:45 Светът и ние – 3 еп.
10:05 Изворче 707
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Обща медицина – 9 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Убийство по вр. на представление
13:20 Световно фолклорно изкуство 139
13:50 Самоковче
14:10 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Подводен ад
16:25 Светът и ние – 4 еп.
16:45 Музика
17:00 Информационен блок
17:10 Обща медицина – 10 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 523
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Цената на славата – 156 еп.
21:55 Игр. филм: Подводницата
23:30 Новини
23:40 Изворче 707
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

СЪБОТА – 21 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 156 еп. повторение
09:45 Гроздовете на Бакхус /кулин. пред./
10:10 Песни за душата 739
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Обща медицина – 10 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Сократ
13:40 Да сме живи, да сме здрави 755
14:10 Музика
14:30 Игр. филм: Къща капан 1 и 2
16:25 Деликатесни птици /кулин. пред./
16:50 Самоковче
17:10 Обща медицина – 11 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 327
20:00 Да сме живи, да сме здрави 755
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Цената на славата – 157 еп.
21:45 Игр. филм: Ирония на съдбата 1
23:25 Багрите на българското 523
23:55 Други + Фотоархив

 

НЕДЕЛЯ – 22 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 157 еп. повторение
09:45 Деликатесни птици /кулин. пред./
10:10 Тема
10:40 Самоковче
11:00 Обща медицина – 11 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Тартюф
13:25 Изворче 707
13:55 Музика
14:40 Долината на Ибър /док. филм/
15:00 Игр. филм: Двоен изстрел
16:40 Редки породи /нпф/
17:05 Музика
17:10 Обща медицина – 12 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Цената на славата – 158 еп.
21:45 Игр. филм: Ирония на съдбата 2
23:10 Световно фолклорно изкуство 139
23:40 Други + Фотоархив

Leave a Reply