Новини

Програмата на канал “Рила” до неделя, 24 май

ПОНЕДЕЛНИК – 18 май

Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сер. филм: Генезис – 15 еп. повторение
09:55 Шедьоври 2 /док. филм/
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 190 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Последният патрул
13:20 Тема
13:50 Подбрахме за вас
13:50 Песни за душата 715
14:20 Информационен блок
14:30 Игр. филм: Катастрофата
16:00 Шедьоври 3 /док. филм/
16:45 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 191 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 715
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Сер. филм: Генезис – 16 еп.
22:15 Игр. филм: Да си умреш от смях
00:00 Новини
00:10 Спортен обзор
00:20 Фолклорна трапеза 302
01:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ВТОРНИК – 19 май
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Сер. филм: Генезис – 16 еп. повторение
09:45 Найтмен – 16 еп.
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 191 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Да бъдеш най-добрият 1
13:20 Подбрахме за вас
14:20 Багрите на българското 498
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Почти мъртва
16:30 Найтмен – 17 еп.
17:20 Дивият ангел – 192 еп.
18:05 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 115
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Генезис – 17 еп.
22:05 Игр. филм: Кариера на убиец
23:00 Новини
23:10 Тема
23:40 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
СРЯДА – 20 май
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Генезис – 17 еп. повторение
09:55 Дубай – една докосната мечта /док. филм/
10:25 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 192 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Да бъдеш най-добрият 2
13:20 Световно фолклорно изкуство 115
13:50 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Виж, Джейн бяга
16:30 Детето на Балтика: Хелзинки /док. филм/
16:55 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 193 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 755
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Генезис – 18 еп.
22:05 Игр. филм: Белоруската гара
23:40 Новини
23:50 Песни за душата 715
00:20 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ЧЕТВЪРТЪК – 21 май
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сесия на ОбС /директно предаване/
13:00 Балкан фолк 755
13:40 Музика
14:20 Да сме живи, да сме здрави 731
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Влюбената принцеса
16:30 Шедьоври 4 /док. филм/
17:15 Дивият ангел – 194 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Самоковче
19:00 Изворче 683
19:10 Детски свят
20:00 Да сме живи, да сме здрави 731
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Генезис – 19 еп.
22:05 Игр. филм: Кръгът
23:45 Новини
23:55 Балкан фолк 755
00:35 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ПЕТЪК – 22 май
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Генезис – 19 еп. повторение
09:55 Найтмен – 17 еп.
10:45 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 194 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Косачката 1
13:35 Самоковче
13:55 Световно фолклорно изкуство 115
14:25 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Надпревара с времето
16:25 Найтмен – 18 еп.
17:15 Дивият ангел – 195 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 499
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Генезис – 20 еп.
22:05 Игр. филм: Ярост на пътя
23:45 Новини
23:55 Изворче 683
00:25 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
СЪБОТА – 23 май
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Генезис – 20 еп. повторение
09:55 Свет. религии: правосл. и римокат. христ. /нпф/
10:45 Песни за душата 716
11:15 Дивият ангел – 195 еп. повторение
11:55 Игр. филм: Косачката 2
13:25 Китка здравец от Рила /с. Радуил 1/
13:55 Музика
14:30 Багрите на българското 499
15:00 Игр. филм: Видеоманиаци
16:30 Световни религии: ислям /нпф/
17:20 Дивият ангел – 196 еп.
18:05 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Детски свят
19:30 Фолклорна трапеза 303
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сер. филм: Генезис – 21 еп.
21:55 Сесия на ОбС /запис/
01:55 Други + Фотоархив
НЕДЕЛЯ – 24 май
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сер. филм: Генезис – 21 еп. повторение
09:25 Световни религии: ислям /нпф/
10:15 Тема
10:45 Самоковче
11:05 Дивият ангел – 196 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Нострадамус
13:40 Апостолът на б-ската народна песен /д.ф./
14:15 Сентенции/ Любопитно
14:30 Игр. филм: Лисича кръв
15:55 Свет. религии: юдаизъм /нпф/
17:45 Китка здравец от Рила /с. Маджаре/
17:15 Дивият ангел – 197 еп.
18:10 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сер. филм: Генезис – 22 еп.
21:55 Игр. филм: Забравена мелодия за флейта
00:00 Световно фолклорно изкуство 115
01:00 Други + Фотоархив

Leave a Reply