Програмата на канал „Рила“ до неделя, 24 октомври

ПОНЕДЕЛНИК – 18 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 31 еп.

повторение

09:45

Харун Тазиев – 5 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 38 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 611

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Злото няма почивен ден

 

14:30

Тема

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Харун Тазиев – 6 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 39 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 32 еп.

 

21:55

Игр. филм: Пътят на Карлито

 

00:15

Новини

повторение

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 19 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 32 еп.

повторение

09:45

Вуйчото от Америка – 3 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 39 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Тайната на хълма

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Вуйчото от Америка – 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:00

Информационен блок

 

17:15

Цената на славата – 40 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 423

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 33 еп.

 

21:55

Игр. филм: Сатенени кукли

 

22:55

Новини

повторение

23:05

Тема

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 20 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 33 еп.

повторение

09:45

Ягуарът /док. филм/

 

10:30

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 40 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 423

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Годеница от Париж

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Най-бързата птица в Дивия запад /док. филм/

 

17:15

Цената на славата – 41 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 34 еп.

 

21:55

Игр. филм: Кървав спорт 2

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 21 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 34 еп.

повторение

09:45

Харун Тазиев – 6 еп.

 

10:40

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 41 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Чуждо алиби

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Географски дължини – 1 еп.

 

17:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 42 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 35 еп.

 

21:55

Игр. филм: Кървав спорт 3

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 423

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 22 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 35 еп.

повторение

09:45

Вуйчото от Америка – 4 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Цената на славата – 42 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Мотив за убийство

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Вуйчото от Америка – 5 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 43 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Изумрудената огърлица – 36 еп.

 

21:55

Игр. филм: Момичетата се забавляват

 

22:55

Новини

повторение

23:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 23 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Изумрудената огърлица – 36 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Журналист – 4 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 43 еп.

повторение

11:45

Хр. Николов – изобрет. на картечницата /д. филм/

 

12:10

Музика

 

13:00

Игр. филм: Кооператив „Политбюро”

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Журналист – 5 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 44 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 612

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 37 еп.

 

21:45

Игр. филм: Война и мир 1

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 24 октомври

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Изумрудената огърлица – 37 еп.

повторение

09:45

Банд. Петербург: Журналист – 5 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Цената на славата – 44 еп.

повторение

11:45

Портрети: Йордан Дамянов

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Бесове 1 и 2

 

15:25

Подбрахме за вас

 

16:00

Банд. Петербург: Журналист – 6 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Цената на славата – 45 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Легендата /спектакъл/

 

19:15

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Изумрудената огърлица – 38 еп.

 

21:45

Игр. филм: Война и мир 2

 

23:20

Фолклорна трапеза 612

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*