Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 24 януари

ПОНЕДЕЛНИК – 18 януари

Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сериал: Истинският Родриго – 33 еп. повторение
09:45 Eксцентриците – 29 еп.
10:10 Песни за душата 746
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Борд на директорите – 31 и 32 еп. повторение
11:40 Игр. филм: Мъжко момиче
13:40 Тема
14:10 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Силата на урагана
16:30 Eксцентриците – 30 еп.
16:55 Музика
17:10 Информационен блок
17:20 Борд на директорите – 33 и 34 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 746
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Сериал: Истинският Родриго – 34 еп.
22:05 Игр. филм: Правилата на привличане
23:55 Новини
00:05 Спортен обзор
00:15 Фолклорна трапеза 334
01:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ВТОРНИК – 19 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Сериал: Истинският Родриго – 34 еп. повторение
09:45 Боклук – 11 еп.
10:15 Багрите на българското 530
10:45 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Борд на директорите – 33 и 34 еп. повторение
11:40 Игр. филм: Горещи новини
13:10 Фолклорна трапеза 335
14:10 Музика
14:20 Информационен блок
14:30 Игр. филм: Лека нощ, дами и господа
16:25 Боклук – 8 еп.
16:55 Музика
17:10 Информационен блок
17:20 Борд на директорите – 35 и 36 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 147
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Истинският Родриго – 35 еп.
21:55 Игр. филм: 55 дни в Пекин
00:20 Новини
00:30 Тема
01:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

СРЯДА – 20 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Истинският Родриго – 35 еп. повторение
09:45 Господарите на мафията 2 /док. филм/
10:30 Световно фолклорно изкуство 147
11:00 Борд на директорите – 35 и 36 еп. повторение
11:40 Игр. филм: Любов и екшън в Чикаго
13:10 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Бандата на Кели
16:45 Островите Галапагос /док. филм/
17:15 Информационен блок
17:20 Борд на директорите – 37 и 38 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 787
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Истинският Родриго – 36 еп.
21:55 Игр. филм: Куриер
23:20 Новини
23:30 Песни за душата 746
00:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ЧЕТВЪРТЪК – 21 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Истинският Родриго – 36 еп. повторение
09:45 Eксцентриците – 30 еп.
10:10 Да сме живи, да сме здрави 764
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Борд на директорите – 37 и 38 еп. повторение
11:40 Игр. филм: Заплаха
13:10 Балкан фолк 787
13:50 Музика
14:20 Да сме живи, да сме здрави 764
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Сам в гората
16:30 Eксцентриците – 29 еп.
16:55 Музика
17:30 Информационен блок
17:40 Борд на директорите – 39 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 715
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Истинският Родриго – 37 еп.
21:55 Игр. филм: Другата Аржентина
23:40 Новини
23:50 Балкан фолк 787
00:30 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ПЕТЪК – 22 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Истинският Родриго – 37 еп.
09:45 Боклук – 12 еп.
10:15 Изворче 715
10:45 Музика
11:10 Информационен блок
11:20 Борд на директорите – 39 еп. повторение
11:40 Игр. филм: Екстремистът
13:10 Световно фолклорно изкуство 147
13:40 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Бягството на койота
16:35 Боклук – 13 еп.
17:05 Информационен блок
17:15 Съдебни процеси – 1 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
19:00 Багрите на българското 531
19:30 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Сериал: Истинският Родриго – 38 еп.
21:55 Игр. филм: Камуфлаж
23:30 Новини
23:40 Изворче 715
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

СЪБОТА – 23 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Истинският Родриго – 38 еп. повторение
09:45 Вкусът на Европа 9
10:10 Песни за душата 747
10:40 Музика
11:00 Съдебни процеси – 1 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Елитна част
13:40 Багрите на българското 531
14:10 Музика
15:00 Игр. филм: Багдадският крадец
16:40 Вкусът на Европа 10
17:05 Музика
17:15 Съдебни процеси – 2 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 336
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Истинският Родриго – 39 еп.
21:45 Игр. филм: Стреляй
23:30 Багрите на българското 531
00:00 Други + Фотоархив

 

НЕДЕЛЯ – 24 януари
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сериал:  Истинският Родриго – 39 еп. повторение
09:45 Тема
10:15 Вкусът на Европа 10
10:40 Музика
11:00 Съдебни процеси – 2 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Тайни планове
13:15 Изворче 715
13:55 Музика
14:30 Игр. филм: Вчера, днес и утре
16:25 Вкусът на Европа 11
16:50 Сентенции/ Любопитно
17:15 Съдебни процеси – 3 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал:  Истинският Родриго – 40 еп.
21:45 Игр. филм: Распутин
23:20 Световно фолклорно изкуство 147
23:50 Други + Фотоархив

Leave a Reply