Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 25 ноември

ПОНЕДЕЛНИК – 19 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 49 еп. повторение
09:45 Вкусът на Европа: Унгария 3
10:10 Песни за душата 595
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 97 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Диаманти
13:15 Тема
13:45 Изворче 562
14:15 Музика
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Кръстоносният поход
16:30 Вкусът на Европа: Хърватия 1
16:55 Информационен блок
17:15 Страници от живота – 98 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Да срещнеш приказния принц – 50 еп.
22:05 Игр. филм: Риби на сухо
23:35 Новини
23:45 Спортен обзор
23:55 Фолклорна трапеза 183
00:55 Фотоекскурзии

ВТОРНИК – 20 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 50 еп. повторение
09:45 Вуйчото от Америка – 1 еп.
10:35 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 98 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Новина номер едно
13:15 Фолклорна трапеза 183
14:15 Багрите на българското 380
14:45 Информационен блок
15:00 Игр.филм: Напряко в рая
16:35 Вуйчото от Америка – 2 еп.
17:25 Страници от живота – 99 еп.
18:10 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Песни за душата 595
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 51 еп.
21:55 Игр. филм: Веднъж в живота
23:40 Новини
23:50 Тема
00:20 Фотоекскурзии

СРЯДА – 21 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 51 еп. повторение
09:45 Въздушен бой 1 /док. филм/
10:10 Да сме живи, да сме здрави 611
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 99 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Плаващи пясъци
13:15 Да сме живи, да сме здрави 611
13:45 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Отрепка
16:30 Въздушен бой 2 /док. филм/
16:55 Музика
17:15 Страници от живота – 100 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 635
19:20 Детски свят
20:00 Да сме живи, да сме здрави 611
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 52 еп.
21:55 Игр. филм: Много кучета на кокала
23:35 Новини
23:45 Песни за душата 595
00:15 Фотоекскурзии

ЧЕТВЪРТЪК – 22 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 52 еп. повторение
09:45 Вкусът на Европа: Хърватия 1
10:10 Музика
10:40 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 100 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Между непознати
13:20 Балкан фолк 635
14:00 Музика
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Каменната река
16:30 Вкусът на Европа: Хърватия 2
16:55 Информационен блок
17:15 Страници от живота – 101 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 563
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 53 еп.
21:55 Игр. филм: Сватбата на гробаря
23:20 Новини
23:30 Балкан фолк 635
00:10 Фотоекскурзии

ПЕТЪК – 23 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 53 еп. повторение
09:45 Вуйчото от Америка – 2 еп.
10:35 Информационен блок
11:00 Страници от живота – 101 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Тортата
13:15 Изворче 563
13:45 Подбрахме за вас
14:45 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Човекът от джунглата
16:25 Вуйчото от Америка – 3 еп.
17:15 Страници от живота – 102 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 381
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Да срещнеш приказния принц – 54 еп.
21:55 Игр. филм: Кейт и Леополд
23:50 Новини
00:00 Изворче 563
00:30 Фотоекскурзии

СЪБОТА – 24 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 54 еп. повторение
09:45 Песни за душата 596
10:15 Обща медицина – 2 еп.
11:05 Страници от живота – 102 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Пречистена
13:40 Наше село /с. Радуил/
14:10 Багрите на българското 381
14:40 Музика
15:00 Игр. филм: Невинните
16:25 Обща медицина – 3 еп.
17:15 Страници от живота – 103 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 184
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Да срещнеш приказния принц – 55 еп.
21:45 Игр. филм: Черен хоризонт
23:15 Багрите на българското 381
23:45 Фотоекскурзии

НЕДЕЛЯ – 25 ноември
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Да срещнеш приказния принц – 55 еп. повторение
09:45 Тема
10:15 Обща медицина – 3 еп.
11:05 Страници от живота – 103 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Не ме забравяй
13:50 Трио „Тенорите”
14:30 Музика
15:00 Игр. филм: Диаманти
16:30 Обща медицина – 4 еп.
17:20 Страници от живота – 104 еп.
18:05 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
18:45 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Да срещнеш приказния принц – 56 еп.
21:45 Игр. филм: Ранно щастие
23:20 С мисъл за вас
23:35 Фотоекскурзии

Leave a Reply