Новини

Програмата на канал “Рила” до неделя, 25 октомври

ПОНЕДЕЛНИК – 19 октомври

Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 123 еп. повторение
09:45 Eксцентриците – 3 еп.
10:10 Песни за душата 735
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Световни лидери – 7 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Тътенът на улиците
13:05 Тема
13:35 Да сме живи, да сме здрави 751
14:05 Музика
14:20 Информационен блок
14:30 Игр. филм: Гориво в кръвта
16:25 Eксцентриците – 4 еп.
16:50 Музика
17:00 Информационен блок
17:10 Световни лидери – 8 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Предизборно студио
18:50 Спортен обзор
19:00 Да сме живи, да сме здрави 751
19:30 Детски свят
20:00 Песни за душата 735
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Предизборно студио
21:20 Спортен обзор
21:30 Сериал: Цената на славата – 124 еп.
22:15 Игр. филм: Частен детектив
23:50 Новини
00:00 Спортен обзор
00:10 Фолклорна трапеза 322
01:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ВТОРНИК – 20 октомври
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 124 еп. повторение
09:45 Това може да се случи утре – 16 еп.
10:05 Багрите на българското 519
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Световни лидери – 8 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Екскурзия в Египет
13:25 Фолклорна трапеза 322
14:25 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Обир
16:45 Това може да се случи утре – 17 еп.
17:05 Информационен блок
17:10 Световни лидери – 9 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Предизборно студио
18:50 Световно фолклорно изкуство 135
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Предизборно студио
21:20 Сериал: Цената на славата – 125 еп.
22:05 Игр. филм: Муси
23:30 Новини
23:40 Тема
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

СРЯДА – 21 октомври
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 125 еп. повторение
09:45 Песен за Ню Орлиънс /док.филм/
10:30 Световно фолклорно изкуство 135
11:00 Световни лидери – 9 еп. повторение
11:50 Игр. филм: Самата невинност
13:25 Музика
14:20 Информационен блок
14:30 Игр. филм: 3 000 мили до Грейсланд
16:30 Фестивалът „Авиньон” /док. филм/
16:45 Музика
17:00 Информационен блок
17:10 Световни лидери – 10 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Предизборно студио
18:50 Балкан фолк 776
19:30 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Предизборно студио
21:20 Сериал: Цената на славата – 126 еп.
22:05 Игр. филм: Джентълмени с късмет
23:30 Новини
23:40 Песни за душата 735
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ЧЕТВЪРТЪК – 22 октомври
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 126 еп. повторение
09:50 Ексцентриците – 4 еп.
10:15 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Световни лидери – 10 еп.
11:50 Игр. филм: Блондинка в Пекин
13:10 Балкан фолк 776
13:50 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Смъртта дебне на разсъмване
16:30 Ексцентриците – 5 еп. /док. филм/
16:55 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Нос Гняв – 1 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Предизборно студио
18:50 Изворче 703
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Предизборно студио
21:20 Сериал: Цената на славата – 127 еп.
22:05 Игр. филм: Любовта на Ахил
23:35 Новини
23:45 Балкан фолк 776
00:25 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

ПЕТЪК – 23 октомври
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 127 еп. повторение
09:45 Това може да се случи утре – 17 еп.
10:05 Изворче 703
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Нос Гняв – 1 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Фирмата
12:50 Световно фолклорно изкуство 135
13:20 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Шепот
16:30 Това може да се случи утре – 18 еп.
16:50 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Нос Гняв – 2 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Предизборно студио
18:50 Багрите на българското 520
19:20 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Предизборно студио
21:20 Сериал: Цената на славата – 128 еп.
22:05 Игр. филм: Военни маневри 1
23:35 Новини
23:45 Изворче 703
00:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив

 

СЪБОТА – 24 октомври
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 128 еп. повторение
09:45 Коста дел Ноч 2 /кулин. пред./
10:10 Песни за душата 736
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Нос Гняв – 2 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Не ме забравяй
13:45 Багрите на българското 520
14:15 Музика
15:00 Игр. филм: Безразсъдни и диви
16:35 Коста дел Ноч 4 /кулин. пред./
17:00 Сентенции/ Любопитно
17:15 Нос Гняв – 3 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 323
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Цената на славата – 129 еп.
21:45 Игр. филм: Изпепелени от слънцето 1
00:10 Багрите на българското 520
00:40 Други + Фотоархив

 

НЕДЕЛЯ – 25 октомври
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сериал: Цената на славата – 129 еп. повторение
09:45 Коста дел Ноч 4 /кулин. пред./
10:10 Тема
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Нос Гняв – 3 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Ефрейтор Готин пич
13:25 Музика
14:15 Наше село /с. Доспей/
15:00 Игр. филм: Злокобният
16:30 Итал. специалитети на Алдо /кулин. пред./
16:55 Музика
17:15 Нос Гняв – 4 еп.
18:00 Телевизионен компас
18:30 Музика
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сериал: Цената на славата – 123 еп.
21:45 Игр. филм: Изпепелени от слънцето 2
23:30 Световно фолклорно изкуство 135
00:00 Други + Фотоархив

Leave a Reply