Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 26 април

ПОНЕДЕЛНИК – 20 април

Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сер. филм: Борд на директорите – 13 и 14 еп. повторение
09:45 Музеите на Америка – 28 еп.
10:10 Песни за душата 711
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 160 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Лас Вегас
13:25 Тема
13:55 Подбрахме за вас
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Превратно желание
16:25 Музеите на Америка – 29 еп.
16:50 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 161 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Спортен обзор
18:50 Песни за душата 711
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Спортен обзор
21:20 Сер. филм: Борд на директорите – 15 и 16 еп.
22:05 Игр. филм: Бели престилки
23:40 Новини
23:50 Спортен обзор
00:00 Фолклорна трапеза 299
01:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ВТОРНИК – 21 април
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Спортен обзор
08:50 Музика
09:00 Сер. филм: Борд на директорите – 15 и 16 еп. повторение
09:45 Найтмен – 8 еп.
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 161 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Алената смърт
13:15 Багрите на българското 495
13:45 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Мания
16:25 Найтмен – 9 еп.
17:15 Дивият ангел – 162 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Световно фолклорно изкуство 111
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Борд на директорите – 17 и 18 еп.
21:55 Игр. филм: Под наблюдение
23:20 Новини
23:30 Тема
00:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
СРЯДА – 22 април
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Борд на директорите – 17 и 18 еп. повторение
09:45 Островът на птиците: Кушадасъ /док. филм/
10:10 Световно фолклорно изкуство 111
10:40 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 162 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Критичен ход
13:20 Подбрахме за вас
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Макс
16:30 Иран такъв, какъвто го видяхме 1 /док. филм/
16:55 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 163 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Балкан фолк 751
19:20 Детски свят
20:30 Тв компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Борд на директорите – 19 и 20 еп.
21:55 Игр. филм: Съдбата на човека
23:30 Новини
23:40 Песни за душата 711
00:10 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ЧЕТВЪРТЪК – 23 април
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сесия на ОбС /директно предаване/
13:00 Игр. филм: Рейнджъри
14:40 Музика
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Обливиън
16:35 Музеите на Америка – 30 еп.
17:00 Музика
17:05 Информационен блок
17:15 Дивият ангел – 164 еп.
18:00 Тв компас /реклами, обяви/
18:30 Новини
18:40 Изворче 680
19:10 Детски свят
20:30 Тв компас /реклами, обяви/
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Борд на директорите – 21 и 22 еп.
21:55 Игр. филм: Местопрестъпление
23:25 Новини
23:35 Балкан фолк 751
00:15 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
ПЕТЪК – 24 април
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Борд на директорите – 21 и 22 еп. повторение
09:45 Найтмен – 9 еп.
10:35 Музика
10:50 Информационен блок
11:00 Дивият ангел – 164 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Джил Рипс
13:15 Изворче 680
13:45 Музика
14:20 Световно фолклорно изкуство 111
14:50 Информационен блок
15:00 Игр. филм: Щастлив край
16:30 Найтмен – 10 еп.
17:20 Дивият ангел – 165 еп.
18:05 Телевизионен компас
18:30 Новини
18:40 Багрите на българското 496
19:10 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Новини
21:10 Сер. филм: Борд на директорите – 23 и 24 еп.
21:55 Игр. филм: Крадци на бижута
23:20 Новини
23:30 Изворче 680
00:00 Сентенции/ Любопитно + Фотоархив
СЪБОТА – 25 април
Час Предаване Забележки
08:30 Новини повторение
08:40 Музика
09:00 Сер. филм: Борд на директорите – 23 и 24 еп. повторение
09:45 Хайлайф: Мексиканска Ривиера
10:10 Песни за душата 712
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Дивият ангел – 165 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Островът на тайните
13:15 Багрите на българското 496
13:45 Концерт на сем. Чаушеви
14:40 Музика
15:00 Игр. филм: Аз съм Дина
16:55 Хайлайф: Кариби
17:20 Дивият ангел – 166 еп.
18:05 Телевизионен компас
18:30 Тема
19:00 Фолклорна трапеза 300
20:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сер. филм: Борд на директорите – 25 и 26 еп.
21:45 Сесия на ОбС /запис/
00:45 Други + Фотоархив
НЕДЕЛЯ – 26 април
Час Предаване Забележки
08:30 Музика
09:00 Сер. филм: Борд на директорите – 25 и 26 еп. повторение
09:45 Хайлайф: Кариби
10:10 Тема
10:40 Сентенции/ Любопитно
11:00 Дивият ангел – 166 еп. повторение
11:45 Игр. филм: Тийнейджърски мечти
13:25 Празничен концерт 2014 г.
14:00 Музика
14:10 Китка здравец от Рила /Бели Искър/
15:30 Игр. филм: Сто дни до заповедта
16:35 Хайлайф: Фиджи
17:00 Музика
17:15 Дивият ангел – 167 еп.
18:10 Телевизионен компас
18:30 С мисъл за вас
19:00 Детски свят
20:30 Телевизионен компас
21:00 Сер. филм: Борд на директорите – 27 и 28 еп.
21:45 Игр. филм: Таборът отива към небето
23:20 Световно фолклорно изкуство 111
23:50 Други + Фотоархив

Leave a Reply