Програмата на канал “Рила” до неделя, 26 март

ПОНЕДЕЛНИК – 20 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Преуспелите – 71 еп.

повторение

09:55

Малибу роуд – 1 еп.

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 86 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 679

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 3

 

14:30

Тема

повторение

14:45

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Малибу роуд – 2 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 87 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 72 еп.

 

22:05

Игр. филм: Рябинов валс

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 21 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 72 еп.

повторение

09:55

Служба 21 – 5 еп.

 

10:40

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 87 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 4

 

14:35

Фолклорна трапеза 679

 

15:35

Музика

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Служба 21 – 6 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 88 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 491

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 73 еп.

 

22:05

Игр. филм: Роберт и Клара

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Тема

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 22 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 73 еп.

повторение

09:55

Руски императорски дворци /док. филм/

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 88 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 491

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 5

 

14:30

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

През погледа на Африка /док. филм/

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 89 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 74 еп.

 

22:05

Игр. филм: Бикини на село

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 23 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 74 еп.

повторение

09:55

Малибу роуд – 2 еп.

 

10:40

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 89 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Хъни

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Информационен блок

 

16:15

Малибу роуд – 3 еп.

 

17:00

Музика

 

17:10

Изгряващо слънце – 90 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 75 еп.

 

22:05

Игр. филм: Автошкола „Бикини”

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Световно фолклорно изкуство 491

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 24 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 75 еп.

повторение

09:55

Служба 21 – 6 еп.

 

10:40

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Изгряващо слънце – 90 еп.

повторение

11:50

Тв шампионат по фолклор 3

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ще умреш днес

 

14:35

Световно фолклорно изкуство 491

 

15:05

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Служба 21 – 7 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 91 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 3

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Преуспелите – 76 еп.

 

22:05

Игр. филм: Изпепеляващо лято

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 25 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Преуспелите – 76 еп.

повторение

09:55

Генезис – 2 еп.

 

10:50

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Изгряващо слънце – 91 еп.

повторение

11:50

Даниел Боадвентура 1

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Взривна вълна

 

14:30

Тв шампионат по фолклор 3

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:00

Генезис – 3 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 92 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 680

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Преуспелите – 77 еп.

 

21:55

Игр. филм: Отмъстителката

 

23:30

Тв шампионат по фолклор 3

 

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 26 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Преуспелите – 77 еп.

повторение

09:55

Генезис – 3 еп.

 

10:50

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Изгряващо слънце – 92 еп.

повторение

11:50

Връстник на 20-ти век: Д. Въжаров /док. филм/

 

12:40

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Оптимист докрай

 

14:25

Концерт Панайот Панайотов /08.2002/

 

15:00

Подбрахме за вас

 

16:00

Генезис – 4 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Изгряващо слънце – 93 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Наше село /с. Гуцал/

 

19:00

Китка здравец от Рила /с. Рельово/

 

19:20

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Преуспелите – 78 еп.

 

21:55

Игр. филм: Точен стрелец

 

23:20

Фолклорна трапеза 680

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*