Програмата на канал „Рила“ до неделя, 27 август

ПОНЕДЕЛНИК – 21 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

09:00

Любовен облог – 65 еп.

повторение

09:45

Слепец – 14 еп.

 

10:35

Самоковският светец /док. филм/

 

11:05

Наричаха я Луна – 120 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 699

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 1

 

14:25

Тема

повторение

14:40

Николина Чакърдъкова /концерт 08.2006 г./

 

16:00

Слепец – 15 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Страници от живота – 1 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Самоковският светец /док. филм/

 

19:10

Спектакъл „Видрица” /08.2010 г./

 

20:20

Музика

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 66 еп.

 

21:55

Игр. филм: Афоня

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 22 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 66 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 14 еп.

 

10:30

Информационен блок

 

11:00

Страници от живота – 1 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 2

 

14:30

Фолклорна трапеза 699

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Съдия Ейми – 15 еп.

 

17:15

Страници от живота – 2 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 511

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 67 еп.

 

21:55

Игр. филм: Подводницата

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Тема

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 23 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 67 еп.

повторение

09:45

Изкуството на дизайна 2 /док. филм/

 

10:15

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Страници от живота – 2 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 511

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 3

 

14:25

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Дизайн 1: Скорост /док. филм/

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Страници от живота – 3 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 68 еп.

 

21:55

Игр. филм: Поглед от върха

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 24 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 68 еп.

повторение

09:45

Слепец – 15 еп.

 

10:35

Информационен блок

 

11:00

Страници от живота – 3 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Семейство Крумборг 4

 

14:20

Подбрахме за вас

 

15:45

Информационен блок

 

16:00

Слепец – 16 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Страници от живота – 4 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 69 еп.

 

21:55

Игр. филм: Силата на урагана

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 511

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 25 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 69 еп.

повторение

09:45

Съдия Ейми – 15 еп.

 

10:30

Информационен блок

 

11:00

Страници от живота – 4 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Светът на Карла

 

14:30

Световно фолклорно изкуство 511

 

15:00

Тв шампионат по фолклор 8

 

16:00

Съдия Ейми – 16 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Страници от живота – 5 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 8

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Любовен облог – 70 еп.

 

21:55

Игр. филм: Лека нощ, дами и господа

 

23:50

Новини

повторение

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 26 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Любовен облог – 70 еп.

повторение

09:45

Кървавата господарка – 4 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Страници от живота – 5 еп.

повторение

11:45

Тв шампионат по фолклор 8

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Война и мир 3

 

15:20

Подбрахме за вас

 

16:00

Кървавата господарка – 5 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Страници от живота – 6 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 700

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Любовен облог – 71 еп.

 

21:45

Игр. филм: Бандата на Кели

 

23:30

Тв шампионат по фолклор 8

 

00:30

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 27 август

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Любовен облог – 71 еп.

повторение

09:45

Кървавата господарка – 5 еп.

 

10:40

Музика

 

11:00

Страници от живота – 6 еп.

повторение

11:45

ВГ „Омайниче” /Калофер/

 

12:15

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Война и мир 4

 

14:35

Танц на вятъра /спектакъл – 08.2006 г./

 

15:35

Музика

 

16:00

Кървавата господарка – 6 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Страници от живота – 7 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Група „Интро „ /08.2007 г./

 

19:35

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Любовен облог – 72 еп.

 

21:45

Игр. филм: Денят на пълнолунието

 

23:15

Фолклорна трапеза 700

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*