Програмата на канал „Рила“ до неделя, 27 март

ПОНЕДЕЛНИК – 21 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 34 еп.

повторение

09:50

Това може да се случи утре – 5 и 6 еп.

 

10:30

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 12 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 631

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 1

 

14:30

Тема

повторение

15:00

България, която съградихме: Приложна наука

 

15:30

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Това може да се случи утре – 7 и 8 еп.

 

16:40

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 13 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 35 еп.

 

22:00

Игр. филм: Неточен прицел

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 22 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 35 еп.

повторение

09:50

Кървавата господарка – 11 еп.

 

10:45

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 13 еп.

повторение

11:45

България, която съградихме: Приложна наука

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 2

 

14:45

Фолклорна трапеза 631

 

15:45

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Кървавата господарка – 12 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:05

Информационен блок

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 14 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 443

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 36 еп.

 

22:00

Игр. филм: Завръщане

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Тема

повторение

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 23 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 36 еп.

повторение

09:50

Бурлеска по Кармен /филм с Ч. Чаплин/

 

10:20

Световно фолклорно изкуство 443

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 14 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 3

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Новата му работа /филм с Ч. Чаплин/

 

17:00

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 15 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 37 еп.

 

22:00

Игр. филм: Извън закона

 

00:15

Новини

повторение

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 24 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 37 еп.

повторение

09:50

Това може да се случи утре – 7 и 8 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 15 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 4

 

14:35

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Това може да се случи утре – 9 и 10 еп.

 

17:40

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 16 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 38 еп.

 

22:00

Игр. филм: Войната на самотника

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 443

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 25 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 38 еп.

повторение

09:50

Кървавата господарка – 12 еп.

 

10:45

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 16 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Делта форс 5

 

14:30

Световно фолклорно изкуство 443

 

15:00

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Кървавата господарка – 13 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 17 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 3

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 39 еп.

 

22:00

Игр. филм: Един така дискретен герой

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 26 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 39 еп.

повторение

09:50

Банд. Петербург: Разплата – 5 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 17 еп.

повторение

11:45

Рап група „Либърти” /08.2007/

 

12:10

Музика

 

12:30

Б-я, която съградихме: Наука, изсл. и открития

 

13:00

Игр. филм: Среднощна жега

 

14:35

Тв шампионат по фолклор 3

 

15:35

Музика

 

16:00

Банд. Петербург: Разплата – 6 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 18 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 632

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 40 еп.

 

21:50

Игр. филм: Балада за войника

 

23:15

Тв шампионат по фолклор 3

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 27 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Обрати на съдбата – 40 еп.

повторение

09:50

Банд. Петербург: Разплата – 6 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 18 еп.

повторение

11:45

Тв шампионат по фолклор 3

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Пустинна луна

 

14:30

Празничен хоров концерт /06.2013/

 

15:35

Музика

 

16:00

Банд. Петербург: Разплата – 7 еп.

 

16:50

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 19 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Б-я, която съградихме: Наука, изсл. и открития

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 41 еп.

 

21:50

Игр. филм: Покана

 

23:25

Фолклорна трапеза 632

 

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*