Новини, Обяви

Програмата на канал “Рила” до неделя, 27 ноември

ПОНЕДЕЛНИК – 21 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Законът на любовта – 121 еп.

повторение

09:50

Боклук – 23 еп.

 

10:20

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Грехът на Анхелика – 117 еп.

повторение

11:45

Тема

повторение

12:00

Фолклорна трапеза 663

 

13:00

Игр. филм: Изтребителите

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Боклук – 24 еп.

 

17:00

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Грехът на Анхелика – 118 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Законът на любовта – 122 еп.

 

22:00

Игр. филм: Распутин

 

23:40

Новини

повторение

23:50

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 22 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Законът на любовта – 122 еп.

повторение

09:50

Вкусът на Европа – 15 еп.

 

10:15

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Грехът на Анхелика – 118 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Конкорд

 

14:30

Фолклорна трапеза 663

 

15:30

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Вкусът на Европа – 16 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Грехът на Анхелика – 119 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 476

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Законът на любовта – 123 еп.

 

22:00

Игр. филм: Точка на замръзване

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Тема

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 23 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Законът на любовта – 123 еп.

повторение

09:50

Пумпал – 9 и 10 еп.

 

10:20

Сентенции/ Любопитно

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Грехът на Анхелика – 119 еп.

повторение

11:45

Световно фолклорно изкуство 476

 

12:15

Музика

 

13:00

Игр. филм: Питон

 

14:35

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Пумпал – 11 и 12 еп.

 

17:00

Музика

 

17:15

Грехът на Анхелика – 120 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Законът на любовта – 124 еп.

 

22:00

Игр. филм: Наследството на Куки

 

23:55

Новини

повторение

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 24 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Законът на любовта – 124 еп.

повторение

09:50

Боклук – 24 еп.

 

10:20

Музика

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Грехът на Анхелика – 120 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Подводен ад

 

14:25

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Боклук – 25 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Грехът на Анхелика – 121 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Законът на любовта – 125 еп.

 

22:00

Игр. филм: От другата страна на разкоша

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Световно фолклорно изкуство 476

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 25 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Законът на любовта – 125 еп.

повторение

09:50

Вкусът на Европа – 16 еп.

 

10:15

Сентенции/ Любопитно

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Грехът на Анхелика – 121 еп.

повторение

11:45

Тв шампионат по фолклор 11

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Къща капан 1 и 2

 

14:55

Световно фолклорно изкуство 476

 

15:25

Подбрахме за вас

 

16:15

Информационен блок

 

16:30

Вкусът на Европа – 17 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Грехът на Анхелика – 122 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 11

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Законът на любовта – 126 еп.

 

22:00

Игр. филм: Шпионин

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 26 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Законът на любовта – 126 еп.

повторение

09:50

Кървавата господарка – 4 еп.

 

10:45

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Грехът на Анхелика – 122 еп.

повторение

11:45

Един самобитен талант /док. филм/

 

12:10

Музика

 

13:00

Игр. филм: Двоен изстрел

 

14:40

Тв шампионат по фолклор 11

 

15:40

Музика

 

16:00

Кървавата господарка – 5 еп.

 

16:55

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Грехът на Анхелика – 123 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

18:45

Фолклорна трапеза 664

 

19:45

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Законът на любовта – 127 еп.

 

21:50

Игр. филм: Трима в едно легло

 

23:25

Тв шампионат по фолклор 11

 

00:25

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 27 ноември

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:45

Тема

повторение

09:00

Законът на любовта – 127 еп.

повторение

09:50

Кървавата господарка – 5 еп.

 

10:45

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Грехът на Анхелика – 123 еп.

повторение

11:45

Васил Чакъров /д. ф./

 

12:35

Музика

 

13:00

Игр. филм: Дръзкият

 

14:35

Христо Николов – изобрет. на картечницата /д. ф./

 

15:00

Подбрахме за вас

 

16:00

Кървавата господарка – 6 еп.

 

16:55

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Грехът на Анхелика – 124 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Законът на любовта – 128 еп.

 

21:50

Игр. филм: Перфектната среща

 

23:15

Фолклорна трапеза 664

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply