Новини, Шарен свят

Програмата на канал “Рила” до неделя, 28 март

ПОНЕДЕЛНИК – 22 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Вуйчото от Америка – 22 еп.

повторение

09:50

Боклук – 22 еп.

 

10:20

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 58 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Отрова

 

14:40

Тема

повторение

15:10

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Боклук – 23 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 59 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вуйчото от Америка – 23 еп.

 

22:00

Игр. филм: Да вдигаме гълъбите

 

23:45

Новини

повторение

23:55

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 23 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вуйчото от Америка – 23 еп.

повторение

09:50

Тайнственият остров – 1 и 2 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 59 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Американски тюлени 1

 

14:30

Фолклорна трапеза 583

 

15:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Тайнственият остров – 3 и 4 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 60 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 396

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Вуйчото от Америка – 24 еп.

 

22:00

Игр. филм: Знакът на смъртта

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Тема

повторение

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

 

СРЯДА – 24 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Вуйчото от Америка – 24 еп.

повторение

09:50

Първата комуна /док. филм/

 

10:10

Сентенции/Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 60 еп.

повторение

11:50

Световно фолклорно изкуство 396

 

12:20

Музика

 

13:00

Игр. филм: Американски тюлени 2

 

15:30

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Мохамед Али /док. филм/

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 61 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сериал – 1 еп.

 

22:00

Игр. филм: Пришелецът Фил

 

23:20

Новини

повторение

23:30

Световно фолклорно изкуство 396

 

00:00

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 25 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сериал – 1 еп.

повторение

09:50

Боклук – 23 еп.

 

10:20

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 61 еп.

повторение

11:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Американски тюлени 3

 

14:30

Световно фолклорно изкуство 396

 

15:00

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Боклук – 24 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 62 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сериал – 2 еп.

 

22:00

Игр. филм: Бели престилки

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

 

ПЕТЪК – 26 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сериал – 2 еп.

повторение

09:50

Тайнственият остров – 3 и 4 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Безценна перла – 62 еп.

повторение

11:50

Фолклорна трапеза 583

 

12:50

Музика

 

13:00

Игр. филм: Сляп хоризонт

 

14:35

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Тайнственият остров – 5 и 6 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 63 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Сериал – 3 еп.

 

22:00

Игр. филм: Френска жена

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 27 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Сериал – 3 еп.

повторение

09:50

Да оцелееш в океана – 1 и 2 еп.

 

10:50

Подари си здраве 4: Кисти на яйчниците

 

11:15

Безценна перла – 63 еп.

повторение

12:00

Васил Чакъров /док. ф./

 

12:50

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Не тъгувай

 

14:30

Музика

 

16:00

Да оцелееш в океана – 3 и 4 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 64 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 584

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Сериал – 4 еп.

 

21:50

Игр. филм: Под наблюдение

 

23:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 28 март

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Сериал – 4 еп.

повторение

09:50

Да оцелееш в океана – 3 и 4 еп.

 

10:50

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Безценна перла – 64 еп.

повторение

11:45

Самоков – град на І-та б-ска печатница /док. ф./

 

12:05

Музика

 

13:00

Игр. филм: Черна котка, бял котарак

 

15:05

Подбрахме за вас

 

16:00

Да оцелееш в океана – 5 и 6 еп.

 

17:00

Сентенции/ Любопитно

 

17:10

Безценна перла – 65 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Подари си здраве 4: Кисти на яйчниците

 

18:55

Наше село /с. Шипочан/

 

19:15

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Сериал – 5 еп.

 

21:50

Игр. филм: Балада за войника

 

23:15

Фолклорна трапеза 584

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Leave a Reply