Програмата на канал „Рила“ до неделя, 29 май

ПОНЕДЕЛНИК – 23 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 97 еп.

повторение

09:50

Свещените планини по света – 10 еп.

 

10:20

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 75 еп.

повторение

11:45

Фолклорна трапеза 639

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Демоните никога не спят

 

14:20

Тема

повторение

14:50

Б-я, която съградихме: Б-ската нар. армия

 

15:20

Музика

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Необикновени преживявания – 1 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 76 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 98 еп.

 

22:00

Игр. филм: Съдбовна точка

 

23:35

Новини

повторение

23:45

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ВТОРНИК – 24 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 98 еп.

повторение

09:50

Светът и ние – 1 и 2 еп.

 

10:30

Музика

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 76 еп.

повторение

11:45

Б-я, която съградихме: Б-ската нар. армия

 

12:15

Трио „Тенорите” /08.2011/

 

12:55

Музика

 

13:00

Игр. филм: Гарванът – град на ангели

 

14:25

Празн. концерт В. Чаушев /2022 г./

 

16:00

Светът и ние – 3 и 4 еп.

 

16:40

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 77 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Световно фолклорно изкуство 452

 

19:10

Детски свят

 

20:30

Тв компас /реклами, обяви/

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 99 еп.

 

22:00

Игр. филм: Злото няма почивен ден

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Тема

повторение

00:10

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СРЯДА – 25 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 99 еп.

повторение

09:50

Зад кулисите /филм с Ч. Чаплин/

 

10:15

Световно фолклорно изкуство 452

 

10:45

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 77 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Ски училище 2

 

14:30

Подбрахме за вас

 

16:20

Информационен блок

 

16:30

Пожарникарят /филм с Ч. Чаплин/

 

16:55

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 78 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 100 еп.

 

22:00

Игр. филм: Тайната на хълма

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ЧЕТВЪРТЪК – 26 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 100 еп.

повторение

09:50

Необикновени преживявания – 1 еп.

 

10:35

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 78 еп.

повторение

11:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Купонът

 

14:45

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Необикновени преживявания – 2 еп.

 

16:45

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 79 еп.

 

18:00

Тв компас /реклами, обяви/

 

18:30

Новини

 

18:40

Детски свят

 

20:30

Тв компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 101 еп.

 

22:00

Игр. филм: Годеница от Париж

 

23:25

Новини

повторение

23:35

Световно фолклорно изкуство 452

 

00:05

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

ПЕТЪК – 27 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 101 еп.

повторение

09:50

Светът и ние – 3 и 4 еп.

 

10:30

Сентенции/ Любопитно

 

10:50

Информационен блок

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 79 еп.

повторение

11:45

Тв шампионат по фолклор 5

 

12:45

Музика

 

13:00

Игр. филм: Първични видове

 

14:20

Световно фолклорно изкуство 452

 

14:50

Подбрахме за вас

 

15:50

Информационен блок

 

16:00

Светът и ние – 5 и 6 еп.

 

16:40

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 80 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Новини

 

18:40

Тв шампионат по фолклор 5

 

19:40

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Новини

повторение

21:10

Обрати на съдбата – 102 еп.

 

22:00

Игр. филм: Чуждо алиби

 

23:30

Новини

повторение

23:40

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

СЪБОТА – 28 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Новини

повторение

08:40

Музика

 

09:00

Обрати на съдбата – 102 еп.

повторение

09:50

Найтмен – 11 еп.

 

10:40

Сентенции/ Любопитно

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 80 еп.

повторение

11:45

Музика

 

12:30

Б-я,която съградихме: Оптика и лазери

 

13:00

Игр. филм: Последна спирка

 

14:55

Тв шампионат по фолклор 5

 

15:55

Музика

 

16:00

Найтмен – 12 еп.

 

16:50

Сентенции/ Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 81 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Тема

 

19:00

Фолклорна трапеза 640

 

20:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 103 еп.

 

21:50

Игр. филм: Мотив за убийство

 

23:20

Тв шампионат по фолклор 5

 

00:20

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

 

НЕДЕЛЯ – 29 май

Час

Предаване

Забележки

06:30

Релакс

 

08:30

Тема

повторение

09:00

Обрати на съдбата – 103 еп.

повторение

09:50

Найтмен – 12 еп.

 

10:40

Музика

 

11:00

Да срещнеш приказния принц – 81 еп.

повторение

11:45

Концерт Даниел Боадвентура 2

 

12:45

Сентенции/ Любопитно

 

13:00

Игр. филм: Железен орел

 

14:35

Концерт Даниел Боадвентура 3

 

15:40

Музика

 

16:00

Найтмен – 13 еп.

 

16:50

Сентенции/Любопитно

 

17:15

Да срещнеш приказния принц – 82 еп.

 

18:00

Телевизионен компас

 

18:30

Б-я,която съградихме: Оптика и лазери

 

19:00

Детски свят

 

20:30

Телевизионен компас

 

21:00

Обрати на съдбата – 104 еп.

 

21:50

Игр. филм: Любов в СССР

 

23:15

Фолклорна трапеза 640

 

00:15

Сентенции/ Любопитно + Фотоархив + Тв акценти

 

Можете да харесате

+ There are no comments

Add yours

*